Rehber Ses Mühendislerinden Razer BlackShark V2 EQ & Mic ayarları

Evet snyps sürümü Reddit de birkaç kişi de aynı şekilde porblem var sesler böyle donuyormuş gibi patlıyarak çıkıyor oyun oynarken ya da boş da iken mesela sesi %1 de yapsam 100 de değişen bir şey yok hep yüksek ses o bile ayarlanmıyor en son güncellemeden sonra.

Amacınız ses kasmaksa yazılım kullanmayın kulaklığın orijinal sesini kullanmanız lazım. Aslında buna dair bir konu hazırlayacağım tek tek yazmak uğraştırıyor.

Amacınız ses kasmaksa yazılım kullanmayın kulaklığın orijinal sesini kullanmanız lazım. Aslında buna dair bir konu hazırlayacağım tek tek yazmak uğraştırıyor.
Hocam bende kullanmak istemem Sistemim top nokta tüm bileşenler overclocklu. Tamamen low latency odaklı tweakssler olduğu için. Fakat PUBG'de berbat durumda yazılımsız Stock windows 10 geçtim customlardan daha iyi geldi duracağım.

PUBG' de imkansız sizin dediğiniz ateş sesleri çok yüksek ayak sesleri düşük geliştirmelerden belki Loudness EQ açtığınızda güzel oluyor. Zaten şu 4-5 ay tam net yerlerinin sesini alamamaya başlamıştım. Varsa öneriniz denerim bu arada jak iyi değil hocam ses kartına geçtim orj. windowsa geçince.

Hocam bende kullanmak istemem sistemim top nokta tüm bileşenler overclocklu. Tamamen Low latency odaklı tweakssler olduğu için. Fakat PUBG'de berbat durumda yazılımsız stock Windows 10 geçtim Custom'lardan daha iyi geldi duracağım.

PUBG'de imkansız sizin dediğiniz ateş sesleri çok yüksek ayak sesleri düşük geliştirmelerden belki loudness EQ açtığınızda güzel oluyor. Zaten şu 4-5 ay tam net yerlerinin sesini alamamaya başlamıştım. Varsa öneriniz denerim bu arada jak iyi değil hocam ses kartına geçtim orj. Windows'a geçince.

Kulaklıkların kalitesine göre değişebilir ama kulaklığın kendi sesini kullandığın zaman ayak sesleri net bir şekilde geliyor ve kulaklıktan tam performans alıyoruz. PUBG'den kaynaklı bir durumda olabilir kötü ses, buna dair bazı yazılar görmüştüm çünkü, ama bir başkasına ayar yapmıştım ASUS ROG cetra 2 kullanıyordu sanırım kulak içi ayardan sonra PUBG'de net bir şekilde ses kasıyordu memnundu konuyu kilitleme bir tarafa kalsın adam komple konuyu silmiş 🤣 konu çok faydalıydı başka sıkıntı yaşayanlarada çözüm olurdu ama silmiş ne yazık ki, ayrıyeten konu açacağım kulaklıktan maksimum performans alabilmek için.

Kulaklıkların kalitesine göre değişebilir ama kulaklığın kendi sesini kullandığın zaman ayak sesleri net bir şekilde geliyor ve kulaklıktan tam performans alıyoruz. PUBG'den kaynaklı bir durumda olabilir kötü ses, buna dair bazı yazılar görmüştüm çünkü, ama bir başkasına ayar yapmıştım ASUS ROG cetra 2 kullanıyordu sanırım kulak içi ayardan sonra PUBG'de net bir şekilde ses kasıyordu memnundu konuyu kilitleme bir tarafa kalsın adam komple konuyu silmiş 🤣 konu çok faydalıydı başka sıkıntı yaşayanlarada çözüm olurdu ama silmiş ne yazık ki, ayrıyeten konu açacağım kulaklıktan maksimum performans alabilmek için.
Valla kulakiçi daha iyi zaten daha önce deneyim ettiyseniz silah sesleri kulakları patlatıyor Sound Lock kullanıyorlar. Loudness EQ açtım, APO EQ da swap channel yaptım yeni güncelleme gelene kadar böyle. Driverıda kapatıyorum çalışmıyor zaten EQ vesaire.

Vallahi kulak içi daha iyi zaten daha önce deneyim ettiyseniz silah sesleri kulakları patlatıyor sound lock kullanıyorlar. Loudness EQ açtım, apo EQ da swap channel yaptım yeni güncelleme gelene kadar böyle. Driverıda kapatıyorum çalışmıyor zaten EQ vesaire.

Konu açtım kabul gördüğünde atarım size linki :)

Hocam bende kullanmak istemem sistemim top nokta tüm bileşenler overclocklu. Tamamen Low latency odaklı tweakssler olduğu için. Fakat PUBG'de berbat durumda yazılımsız stock Windows 10 geçtim Custom'lardan daha iyi geldi duracağım.

PUBG'de imkansız sizin dediğiniz ateş sesleri çok yüksek ayak sesleri düşük geliştirmelerden belki loudness EQ açtığınızda güzel oluyor. Zaten şu 4-5 ay tam net yerlerinin sesini alamamaya başlamıştım. Varsa öneriniz denerim bu arada jak iyi değil hocam ses kartına geçtim orj. Windows'a geçince.

Ben de Windows 10 ReviOS kullanıyorum aynı mantıkla ama CoD için ben de ing ama bölge Türkiye falan Low lent için ama 2 gün önce gelen güncelleme her şeyi bozdu.

Sormayı unuttum denediniz mi bir faydası oldu mu?
Zaten şuan öyle kullanıyorum gelene kadar tabii Driver çalışırken daha iyi ses kısık kalıyor ama kötü değil. En azından EQ yok ya gerçek sesleri dinlemek almak daha zevkli açıkcası.

Ben de Windows 10 ReviOS kullanıyorum aynı mantıkla ama CoD için ben de ing ama bölge Türkiye falan Low lent için ama 2 gün önce gelen güncelleme her şeyi bozdu.
Custom ile alakası yok, hatta custom windows çok daha iyi bu çakışmalar için çoğu ayarları düzenlenmiş olduğu için ben hep custom ile bugüne kadar sıkıntısız kullandım, fakat şuan orijinal w10 dayım hala aynı.

Son düzenleme:
Zaten şu an öyle kullanıyorum gelene kadar tabii driver çalışırken daha iyi ses kısık kalıyor ama kötü değil. En azından EQ yok ya gerçek sesleri dinlemek almak daha zevkli açıkçası.

Custom ile alakası yok, hatta Custom Windows çok daha iyi bu çakışmalar için çoğu ayarları düzenlenmiş olduğu için ben hep Custom ile bugüne kadar sıkıntısız kullandım, fakat şu an orijinal Windows 10 dayım hala aynı.

Kasanın ön girişine taktıysan yeterlidir sesi.

Yeni konular

Geri
Yukarı