Rehber Ses Mühendislerinden Razer BlackShark V2 EQ & Mic ayarları

Kasanın ön girişine taktıysan yeterlidir sesi.
Hocam Jak girişini o gün denedim zaten şuan USB ile ses kartı ile kullanıyorum çok daha iyi, Jaka göre logları falan istediler yazılım güncellemesi gelene kadar böyle idare edeceğiz artık.

@fasalisso
Hocam selamlar, şuan THX Ses yazılımını silip yani zaten çalışmıyordu biliyorsunuz çakışıyordu. Sildim Jak girişi değil yine USB ses kartınıda kullanıyorum sadece geliştirmelerde Windowsun ses eşitleme açık o kadar güzel oldu ki anlatamam dediğiniz gibi harbi saf net berrak sesini alıyorum. Bu saatten sonra driver gelsede EQ sunu yada diğer sesle ilgili ayarlarını kullanmam gibi.

Ben Jakı THX yazılımı var iken denedim ama etkilemez diye düşünüyorum tabi ses programdan dolayı bugda kalıyor bellide olmaz. Çünkü bazen windows kendi ses geliştirmelerini bile çalıştırmıyordu. Akşama Jak ile de takıp deneyebilirim ama şuan ilk aldığım günden itibaren duymadığım şikayetçi olduğum sesleri bile alıyorum.

Ne yalan söyleyim iyiki de bozulmuş en iyisini kurcalaya kurcalaya en iyisini buldum sizlede denk gelmemiz çok iyi oldu çok teşekkürler her şey için.. 🙏

Son düzenleme:
Hocam jak girişini o gün denedim zaten şu an USB ile ses kartı ile kullanıyorum çok daha iyi, jaka göre logları falan istediler yazılım güncellemesi gelene kadar böyle idare edeceğiz artık.

@fasalisso
Hocam selam, şu an THX ses yazılımını silip yani zaten çalışmıyordu biliyorsunuz çakışıyordu. Sildim jak girişi değil yine USB ses kartını da kullanıyorum sadece geliştirmelerde Windows'un ses eşitleme açık o kadar güzel oldu ki anlatamam dediğiniz gibi harbi saf net berrak sesini alıyorum. Bu saatten sonra driver gelsede EQ sunu ya da diğer sesle ilgili ayarlarını kullanmam gibi.

Ben jakı THX yazılımı var iken denedim ama etkilemez diye düşünüyorum tabii ses programdan dolayı bugda kalıyor bellide olmaz. Çünkü bazen Windows kendi ses geliştirmelerini bile çalıştırmıyordu. Akşama jak ile de takıp deneyebilirim ama şu an ilk aldığım günden itibaren duymadığım şikayetçi olduğum sesleri bile alıyorum.

Ne yalan söyleyim iyi ki de bozulmuş en iyisini kurcalaya kurcalaya en iyisini buldum sizlede denk gelmemiz çok iyi oldu çok teşekkürler her şey için. 🙏

Ne demek istediğimi sonunda anladınız. 🙂 bu iyi haber yalnız konuyu sakın silme çünkü bu konu başkalarınada umut olacak derdimi anlatamıyorum kulaklığın sesi bambaşka fiyom ama dinlemiyor kimse beni yalnız ses eştileme dışında başka şeyleride orada açıyordu insanlar.

Ne demek istediğimi sonunda anladınız. 🙂 bu iyi haber yalnız konuyu sakın silme çünkü bu konu başkalarınada umut olacak derdimi anlatamıyorum kulaklığın sesi bambaşka fiyom ama dinlemiyor kimse beni yalnız ses eştileme dışında başka şeyleride orada açıyordu insanlar.
Evet hocam aslında denedimde bakmayın bu driver olayları çok karışıktı arka planda THX kalmış o zaten çalışmıyor sesi bugda kalıyor zaten EQ haricinde 2. sekmesinde Bas boost ve sesi normalleştirme ayarları var en driverı kurmasam bile windows geliştirmelerde basbosst vesaire var. Ama sadece Loudness EQ yetiyor. Sanki yep yeni oyuna başlamış gibi gerçekçi falan daha iyi oldu. Akşama artık detaylı deneyeceğim iyice.

Hocam jak girişini o gün denedim zaten şu an USB ile ses kartı ile kullanıyorum çok daha iyi, jaka göre logları falan istediler yazılım güncellemesi gelene kadar böyle idare edeceğiz artık.

@fasalisso
Hocam selam, şu an THX ses yazılımını silip yani zaten çalışmıyordu biliyorsunuz çakışıyordu. Sildim jak girişi değil yine USB ses kartını da kullanıyorum sadece geliştirmelerde Windows'un ses eşitleme açık o kadar güzel oldu ki anlatamam dediğiniz gibi harbi saf net berrak sesini alıyorum. Bu saatten sonra driver gelsede EQ sunu ya da diğer sesle ilgili ayarlarını kullanmam gibi.

Ben jakı THX yazılımı var iken denedim ama etkilemez diye düşünüyorum tabii ses programdan dolayı bugda kalıyor bellide olmaz. Çünkü bazen Windows kendi ses geliştirmelerini bile çalıştırmıyordu. Akşama jak ile de takıp deneyebilirim ama şu an ilk aldığım günden itibaren duymadığım şikayetçi olduğum sesleri bile alıyorum.

Ne yalan söyleyim iyi ki de bozulmuş en iyisini kurcalaya kurcalaya en iyisini buldum sizlede denk gelmemiz çok iyi oldu çok teşekkürler her şey için. 🙏

Açtığım konuda senden bahsettim insanlar görecektir sebepleri ❤

Okudum ne yapılması gerektiğini anlamadım. 3 bin TL'lik ürün, takarsın PC'ye uygulumasını yüklersin, EQ ayarlarını yaparsın ve her şey tamam olması gerekir. Ama yok onu sil bunu yükle Update gelsin diye beklenmez. 20 sayfadır çözüm bulunamamış.

Bu konuyu açmıştım bakabilirsiniz yukarıdaki arkadaş kendi sorununu çözdü.

Okudum ne yapılması gerektiğini anlamadım. 3 bin TL'lik ürün, takarsın PC'ye uygulumasını yüklersin, EQ ayarlarını yaparsın ve her şey tamam olması gerekir. Ama yok onu sil bunu yükle Update gelsin diye beklenmez. 20 sayfadır çözüm bulunamamış.

Bir şey yükleyip silmenize gerek yok kulaklığı eqsuz kullanacaksınız zaten kulaklığın orijinal sesi lazım size ses kasarken onun haricinde müzikler için EQ yazılımı kullanabilirsin.

Son düzenleme:
Bu konuyu açmıştım bakabilirsiniz yukarıdaki arkadaş kendi sorununu çözdü.

Bir şey yükleyip silmenize gerek yok kulaklığı eqsuz kullanacaksınız zaten kulaklığın orijinal sesi lazım size ses kasarken onun haricinde müzikler için EQ yazılımı kullanabilirsin.
Ses kartsız olan v2x modelinden ne farkı var o zaman?

Ses kartsız olan v2X modelinden ne farkı var o zaman?

Bu kulaklığı hiç kullanmadım ama aralarında az veya çok belki fark olabilir belki de eşitte olabilirler ama dediklerimi denemeden anlayamazsınız bir şey arkadaş faydasını gördü ne demek istediğimi anladı sizde deneyip görebilirsiniz. Bir de ses kartı veya başka bir şeyi var diye ürünü satmak uğruna ticaret taktikleri yapıyorlar her denilene inanmamak lazım. Bir de ses kartı kulaklığın sesini boğuyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı