Ses Nasıl Kalınlaşır?

13 yaşındayım. Sesim kalınlaşsın istiyorum. Çok ince de değil çok kalın da biraz daha kalın olsa havalı olurdu bence.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben 19 yasindayim telefonda konuşsak 40 dersin bence tamamen genetik bir şey. Kalınlaşmaz.
Biriyle telefonda konuşurken abi demesi ve karşıma çıkınca iki katı yaşımda olması beni utandırıyor.

13 yaşındayım. Sesim kalınlaşsın istiyorum. Çok ince de değil çok kalın da biraz daha kalın olsa havalı olurdu bence.
Seninki kalınlaşır merak etme. Daha çok zamanın var. Ben 17 yaşındayım o yüzden takıyorum kafaya.👍
Ben 19 yasindayim telefonda konuşsak 40 dersin bence tamamen genetik bir şey. Kalınlaşmaz.
Biriyle telefonda konuşurken abi demesi ve karşıma çıkınca iki katı yaşımda olması beni utandırıyor.
Utanacak birşey yok bende seninle aynı durumda olmak isterdim...
Takma bu kadar illa ki kalınlaşıcak. Sadece ne zaman onu bilmiyoruz. Kafana takma hayatına devam et.
Elimden geldiğince devam etmeye çalışıyorum 😂

Aynı durum bende de olmuştu. 30 yaşında adam oyunda sesimi duyunca dayı demişti. Gerçekten kendi halime gülsem mi, ağlasam mı denecek durum oluyo bu.
Not: 18 yaşındayım.

Benim 16-17 yaşına kadar inceydi. Hatta telefonda sipariş alırken abla diyenler oluyordu. Lisede dalga konusu da olurdu. 17'den sonra yavaş yavaş düzelmeye başlamıştı. İleride mutlaka sesin oturacaktır. Belki az, belki çok kalınlaşır bilemeyiz ama oturduğu zaman daha iyi olacak.

Recep Baltaş'ın da sesi ince ama binlerce insana inceleme anlatıyor herkes de severek dinliyor. Sesin ince olması problem edilecek bir şey değil.

Benim 16-17 yaşına kadar inceydi. Hatta telefonda sipariş alırken abla diyenler oluyordu. Lisede dalga konusu da olurdu. 17'den sonra yavaş yavaş düzelmeye başlamıştı. İleride mutlaka sesin oturacaktır. Belki az, belki çok kalınlaşır bilemeyiz ama oturduğu zaman daha iyi olacak.
umarım öyle olur😊

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı