Sese duyarlı RGB LED önerisi

IDisaster

Hectopat
Makaleler
2
Daha fazla  
Arkadaşlar kullanan ve memnun olan varsa bütçe hiç önemli değil, bassın ritmine göre uyumlu çalışacak LED önerilerinizi bekliyorum. Bütçe sıkıntım yok fakat sesi gayet güzel algılayıp sorunsuz çalışmasını istiyorum. Odama takılacak.

Eğer elinizden geliyorsa böyle bir şey yapabilirsiniz:

Eğer uğraşmak istemiyorsanız @364485 tarafından atılan ürünü alabilirsiniz muhtemelen iş görür. Ama unutmayın sensörlü sistemler aşırı hassas değiller. Üzerindeki sensörün kalitesi kadar kaliteli sonuç alırsınız. Bunları jack ile bağlayıp Arduino'ya analog yazdıranlar vardı. Onlar olabilir denemek amaçlı elinizde malzeme varsa. Yoksa direkt yukarıdaki gibi bir ürün alın.

Eğer elinizden geliyorsa böyle bir şey yapabilirsiniz:

Eğer uğraşmak istemiyorsanız @364485 tarafından atılan ürünü alabilirsiniz muhtemelen iş görür. Ama unutmayın sensörlü sistemler aşırı hassas değiller. Üzerindeki sensörün kalitesi kadar kaliteli sonuç alırsınız. Bunları jack ile bağlayıp Arduino'ya analog yazdıranlar vardı. Onlar olabilir denemek amaçlı elinizde malzeme varsa. Yoksa direkt yukarıdaki gibi bir ürün alın.

Bunlara hiç gerek duymadan mikrofonlu RGB LED'ler ile karşılaştım onları alsam nasıl olur?

Bunu kullanan veya deneyimlenen var mı? Elimde 5+1 fazlasıyla kaliteli bir Logitech ses sistemi var.
Bu ürünü düşünüyorum.

Önerir misiniz?

Son düzenleme:
Dediğim gibi sesin kalitesini algılayacak şey mikrofon. İşinizi görür muhtemelen. Ben çok kaliteli bir şey bekliyorsanız analog sinyaller ile deneyin dedim. Yoksa bu ledlerden birisi iş görür muhtemelen.

Dediğim gibi sesin kalitesini algılayacak şey mikrofon. İşinizi görür muhtemelen. Ben çok kaliteli bir şey bekliyorsanız analog sinyaller ile deneyin dedim. Yoksa bu LED'lerden birisi iş görür muhtemelen.

Teşekkür ederim alıp deneyeceğim. Fakat o analog sinyaller biraz uğraştırıcı gibi ondan çekindim.

Yeni konular

Geri
Yukarı