Çözüldü Sesli konuşma uygulamalarında karşı tarafı sesi gelmiyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

corllaps

Centipat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
HD 6570 2GB GDDR3 i7 3930K 8+8 1600mhz ram
Meslek
Öğrenci
RAM
16GB
Kısa kesicem bilgisayarda tüm sürücüler düzgün bir şekilde inik ve kurulu ayrıca YouTube dan vs. video izlerken ses normal şekilde geliyor fakat sesli sohbete geçtiğimde Discord, Steam araması, WhatsApp vb. benim sesim karşı tarafa düzgün bir şekilde gelirken karşı tarafın sesi bana gelmiyor. Ayrıca Discord da gürültü azaltmadan kendi sesimi dinlemek istediğimde yine kendi sesimi alamıyorum. Discord'da aramadan ayrılma veyahut sesli odaya girme sesleri de bozuk şekilde geliyor. Bunu nasıl çözerim?

Merhaba,

Kullandığınız Windows sürümüne göre aşağıdaki ekranı bulup kulaklık, hoparlör hangi cihazı iletişim için kullanıyorsanız varsayılan iletişim aygıtı olarak ayarlayı seçmeniz belki sizlere çözüm olabilir.

1711378946045.png

Merhaba,

Kullandığınız Windows sürümüne göre aşağıdaki ekranı bulup kulaklık, hoparlör hangi cihazı iletişim için kullanıyorsanız varsayılan iletişim aygıtı olarak ayarlayı seçmeniz belki sizlere çözüm olabilir.

Eki Görüntüle 2150300

Efendim sorun USB girişindeymiş girişi değiştirince sorun çözüldü iyi sosyopatlar.

Çözüm

Yeni konular

Geri
Yukarı