Sessiz F/P klavye önerisi

Bütçe
Maksimum: 1200 TL

Rogen

Hectopat
Daha fazla  
Dostlarım merhaba,
Kuzenim için bir klavye araştırıyorum, kendisi aktif bir FPS oyuncusu değil ve ağırlıklı olarak WoW oynuyor,
Araştırırken karşımıza sürekli SteelSeries'in Apex 3 TKL klavyesi çıktı ve birçok kişi bu klavyeyi öneriyor.

Sizler ne tarz klavyeler önerirsiniz, önemli olan tuş sessizliği ve fiyatı çok yüksek olmamalı.

Mümkünse Kablolu klavye önerin.

Dostlarım merhaba,
Kuzenim için bir klavye araştırıyorum, kendisi aktif bir FPS oyuncusu değil ve ağırlıklı olarak WoW oynuyor,
Araştırırken karşımıza sürekli SteelSeries'in Apex 3 TKL klavyesi çıktı ve birçok kişi bu klavyeyi öneriyor.

Sizler ne tarz klavyeler önerirsiniz, önemli olan tuş sessizliği ve fiyatı çok yüksek olmamalı.

Kral buna baktım fakat tuşlar fazla ses yapıyor, yine de sağol önerin için.

SteelSeries Apex 3 ve Apex 3 TKL bakıyorum şu an aralarında pek bir fark yok gibi, bide az önce Apex 3 TKL trendyol'da fiyatı 1316'tl idi şimdi bi anda indirime girmiş, 1283 tl.

Dostlarım merhaba,

AK68030
Kodu ile 21 $ oluyor.

Site hakkında bilgi için bu konuya bakabilirsiniz :

Geri
Yukarı