Sessiz istila izlediniz mi?

Güzel ama sadece orta doğu'lu mültecilerden bahsedilmesi yanlış Antalya Ukrayna'lı doldu onlar biye yok videoda.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu haberler dışında başka bir şey görmedim.

Son düzenleme:
Ne linç yedim beee tamam tüm ukraynalılar sizin olsun ne diyim yani ( daha fazla mesaj yazmayın bana )
Ne alaka ya? Sen nasıl böyle bir tespit koyabildin? Doğruları söyledik diye alındı arkadaş. Suriyeliyseniz söyleyin sıkıntı yok.

Güzel ama sadece Ortadoğu lu mültecilerden bahsedilmesi yanlış Antalya ukraynalı doldu onlar biye yok videoda .
Biri medeniyet görmüş insan diğeri dağdan gelme.
Birinin ülkesinde hardcore radikal İslam var diğerinde laiklik.
Bak mülteciler de kendi arasında ayrılır.
Suriyeliler ve Afgan/Paki olmak üzere.
1652024887898.png

Suriye'ye bir ara medeniyet uğradı...

Yani ben sanmıyorum Ukraynalıların kızlarımızı çekeceğini. He çekerse de 4-5 gopnik çeker Ukraynalılar da özür diler biz burada misafiriz falan diye.

Göçmen ve mülteci farklı şeyler, bizden de göçmen giden çok var en büyük örneği Almanya'da, ama Orta Doğu mültecisinden hiçbir şey olmaz. Ahlak nedir bilmezler, İslam'ın askerleri (!) olurlar ama İslam'ın emrettiklerinden sadece oruç ve namazı yerine getirirler, domuz eti yemeyince kendilerini müslüman görürler.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu haberler dışında kötü bir haber görmedim araplar gibi kötü niyetleri yok.

Bu haberin neresi kötü dostum aksine güzel bir haber.

Göçmen ve mülteci farklı şeyler, bizden de göçmen giden çok var en büyük örneği Almanya'da, ama orta doğu mültecisinden hiçbir şey olmaz. Ahlak nedir bilmezler, İslam'ın askerleri (!) olurlar ama İslam'ın emrettiklerinden sadece oruç ve namazı yerine getirirler, domuz eti yemeyince kendilerini Müslüman görürler.

Çok yaşa bacha bazi(!)

Geri
Yukarı