Sessiz Kasa Tavsiyesi

Şuan söz konusu bilgisayardan yazıyorum, teorik olarak değil bizzat veriyorum bu bilgileri :)
arkadaslar bende bi kasa toplayacağım.belirttiğin sessizlikte olsa bana yeter :D banada bi tavsiye verirseniz.
kasa+anakart+işlemci+ekrankartı+ram+ bu 5 bileşen için 3 bin lira en iyi hangilerini birleştirirsem bu fıyata performans elde edebilirim
teşekurler

arkadaslar bende bi kasa toplayacağım.belirttiğin sessizlikte olsa bana yeter :D banada bi tavsiye verirseniz.
kasa+anakart+işlemci+ekrankartı+ram+ bu 5 bileşen için 3 bin lira en iyi hangilerini birleştirirsem bu fıyata performans elde edebilirim
teşekurler
Piyasayı takip eden arkadaşlar daha iyi yardımcı olur parçalar konusunda. Uygun fiyatlı parçalarda çok bilgim yok ama sessizlik konusunda şöyle öneri yapabilirim:
Phanteks markasının sessiz kasaları var, fiyatları muadillerine göre uygun. Bir de kasaya uygun bir Noctua soğutucu. Bunlar ses ve soğutma konusunda memnun edecektir.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı