Sessiz masaüstü vantilatör tavsiyesi

Eğer yer sorunu yok ise büyük fan daha sessiz çalışacaktır.
Bu su ile soğutan cihazlar ilk çıktığında almıştım bir süre sonra fazla nem oluyor diye bıraktım.Düzenli olarak filtre değiştirmek de gerekli zira küf oluşuyor. Klima dışında en sağlıklı ve sessiz çözüm uzaktan ve duvardan yansıyarak düşük devirde çalışan fan derim.

Eğer yer sorunu yok ise büyük fan daha sessiz çalışacaktır.
Bu su ile soğutan cihazlar ilk çıktığında almıştım bir süre sonra fazla nem oluyor diye bıraktım.Düzenli olarak filtre değiştirmek de gerekli zira küf oluşuyor. Klima dışında en sağlıklı ve sessiz çözüm uzaktan ve duvardan yansıyarak düşük devirde çalışan fan derim.

Önerdiğiniz bir model var mı?

Ufak USB bağlantılı olanlara 20-30₺ vermek yerine masaüstü büyük vantilatör almak daha mantıklı ama ortalama 90-100₺ civarında. Ben 2 yıl önce 60₺ almıştım. 100₺ verdikten sonra masaüstü değil de ayaklı büyük vantilatör almak daha kârlı.

Zamanında bimden 30 liraya 2 adet vantilatör almıştım. Usb girişi var kasaya bağlanıp da kullanılabiliyorsunuz aynı zamanda dönüştürücü ile prize de takabiliyorsunuz. Endüstriyel tipteki vantilatörler gibi çalışıyor.

Çok memnunum, umarım onlardan 1 adet bulursunuz. İnternette satılıyor diye biliyorum.

Merhaba. 200 TL'ye kadar (çok iyi bir ürün olursa 300'e de çıkabilirim) mümkün olduğunca sessiz, kademe ayarlı ve az yer kaplayan vantilatör arıyorum. Platoon PL-9920 elimde var, USB adaptör ile kullanıyorum. Soğutması yeterli gelebiliyor ama biraz fazla ses yapıyor. Soğutmadan çok sessizliğe önem veriyorum en azından en düşük kademede sessiz bir vantilatör arıyorum. Önerileriniz var mı?
Ne aldınız?

Geri
Yukarı