Sessiz ve oyun için kullanışlı 600-700 TL mouse önerisi

Bütçe
1000 TL
Sensör ve malzeme kalitesi olarak bütçenin en iyisi.
Ayrıca gecikme değerleri açısından da bütçesindeki en iyi ürünlerden birisi.

Teşekkürler sanırım bütçe arttırıp haste alacağım. Belki onun mouse sesini ayarlayabilirim bant kullanarak falan. :)

@SF24 mouslar da ki delikli yapı elimi rahatsız eder mi? Daha önce hiç kullanmadım da.

Son düzenleme:
M800 Ultra ne oluyor ve şu an da kullandığım bilgisayar da Acer. Onun katkısı olur mu ekosistem açısından?

Ekosistem açısından katkısı olmaz.
M800 Ultranun donanım açısından muadilleri şu anda VXE R1 Pro gibi seçenekler ve onlar da en ucuz 2300TL.
Ben yaklaşık 2-3 aydır M800 Ultra için bu fiyatta çok kalmaz diyordum ve nitekim zamlanmış.
Bu arada M800 ultradan bahsetme sebebim haste ile M800 Ultra arasındaki fiyat farkında olan ürünler arasındaki klasman farkı.
Şu şekilde toparlayacak olursak; bütçeniz eğer 1000TL de kalıyorsa haste, 1500-1800 hattına çıkarsa M800 Ultra alın.

Ekosistem açısından katkısı olmaz.
M800 ultranun donanım açısından muadilleri şu anda VXE R1 Pro gibi seçenekler ve onlar da en ucuz 2300TL.
Ben yaklaşık 2-3 aydır M800 Ultra için bu fiyatta çok kalmaz diyordum ve nitekim zamlanmış.
Bu arada M800 ultradan bahsetme sebebim haste ile M800 Ultra arasındaki fiyat farkında olan ürünler arasındaki klasman farkı.
Şu şekilde toparlayacak olursak; bütçeniz eğer 1000TL de kalıyorsa haste, 1500-1800 hattına çıkarsa M800 Ultra alın.

Tamamdır. Teşekkür ederim her şey için. Bütçe arttırıp haste alacağım sanırım.

Geri
Yukarı