Sessiz ve Serin çalışan Laptop önerisi

memolarusso

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, Gaming laptopların ekseriyetle çok sesli çalışıyorlar. Normal'den sessiz ve serin çalışan RTX Ekran kartlı laptop önerileriniz var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam tüm ama tüm laptoplar sesli çalışır. Şimdi kasada da ses çıkıyor. Ama kutu içinde olması, bilgisayara uzak olman soğutma sadece fan değil de kocaman bakır demirler sayesinde sesi azalıyor.

Kısaca sizin fanları aza ayarlamanız ve performans kaybını(turbo boosr kapalı/ undervolt) göze almanız lazım.

Bütçe sınırsızsa Legion 7 4080 öneririm. Fan sesi çok gelmiyor önceki laptopuma kıyasla.

Hayalimdeki güzel bilgisayar 👨🏻‍💻

Bütçe sınırsızsa msi Titan’da düşünülebilir. Titanda Türkiye’de bulunabiliyor.

Maksimum 35 bin liraya kadar çıkabilirim

Bende Asus tuf a 15 4060 var. AAA oyunlar hariç Turbo boost kapalı kullanıyorum. Sıfıra yakın ses 60 derece altında çalışıyor.

AAA turbo boost açıyorum. Cpu 80-85 derece, ufak bir uçak motoru oluyor. AAAda da kapalı kullandığım oluyor. oynanmayacak gibi değil. Dlss 3.0 işi baya kolaylaştırıyor.

Ben 28e çıktığı gün aldım. 2 ay oldu. Şu an umarım 35 altındadır.

Hayalimdeki güzel bilgisayar 👨🏻‍💻

Bütçe sınırsızsa msi Titan’da düşünülebilir. Titanda Türkiye’de bulunabiliyor.

Bende Asus tuf a 15 4060 var. AAA oyunlar hariç Turbo boost kapalı kullanıyorum. Sıfıra yakın ses 60 derece altında çalışıyor.

AAA turbo boost açıyorum. Cpu 80-85 derece, ufak bir uçak motoru oluyor. AAAda da kapalı kullandığım oluyor. oynanmayacak gibi değil. Dlss 3.0 işi baya kolaylaştırıyor.

Ben 28e çıktığı gün aldım. 2 ay oldu. Şu an umarım 35 altındadır.
Merhaba üstadım iyiki almışsınız. Ben almadım. Bu saatten sonra alamam. 4000 serisi bakalım takipteyiz. Para biriktirmeye devam. Şuan en son 38 bin görmüştüm.

Geri
Yukarı