Sessizlik için kulakları doldurmak sağlıklı mı?

Hocam uzmanı olmak zorunda değiliz bir konuda mantıklı olan ya da olmayan bir olayı analiz etmek için. Ben sana mantıklı olanını söyledim, yaparsın yapmazsın sana kalmış. Ayrıca karşındakini bilmeden onun hakkında varsayımlar yapman da, bilemiyorum.

Hocam riskli mi diye konu açıyorsun görüşlerimizi bekliyorsun. Riskli deyince de siz sağlıkçı mısınız diye sorguluyorsun. Neyi amaçlıyorsunuz tam olarak anlamadım.
Konu hakkında bilgin yoksa yorum yapmak zorunda değilsin, forumda gördüğün her başlığa cevap mı yazmak zorundasın? Neden riskli olduğunu açıklayamıyorsan veya kaynak gösteremiyorsan sözüne nasıl inanacağız? Azıcık zekanızı kullanın.

Konu hakkında bilgin yoksa yorum yapmak zorunda değilsin, forumda gördüğün her başlığa cevap mı yazmak zorundasın? Neden riskli olduğunu açıklayamıyorsan veya kaynak gösteremiyorsan sözüne nasıl inanacağız? Azıcık zekanızı kullanın.
Sosyal forumda, altını çiziyorum, her yaştan kitlesi olan ve herkesin görüşünü belirtebildiği bir forumda böyle bir başlık açılıyorsa herkesin görüşünü bildirmesi beklenir. Benim görüşüm o yönde, kaynağım falan yok, beynimi kullanarak düşünüp idrak ettiğim bir görüş. Ha belirli bir donanıma sahip kitleden görüş bekliyorsa "lütfen sadece uzman görüşü olan kişiler yazabilir mi" diye bir ibare koyarak böyle gereksiz problemlerin önüne geçileceği fikrindeyim.

Sosyal forumda, altını çiziyorum, her yaştan kitlesi olan ve herkesin görüşünü belirtebildiği bir forumda böyle bir başlık açılıyorsa herkesin görüşünü bildirmesi beklenir. Benim görüşüm o yönde, kaynağım falan yok, beynimi kullanarak düşünüp idrak ettiğim bir görüş. Ha belirli bir donanıma sahip kitleden görüş bekliyorsa "Lütfen sadece uzman görüşü olan kişiler yazabilir mi?" diye bir ibare koyarak böyle gereksiz problemlerin önüne geçileceği fikrindeyim.
Böyle sağlığını riske atacağına uyku kulaklıkları alsan.
Kesin bir dille belirtmen yanlış. :)

Yeni konular

Geri
Yukarı