Sett ile yüksek eloda oynanır mı?

ByRyan

Picopat
Daha fazla  
Sett mainledim ve Sett main olarak devam etmeyi düşünüyorum ama ileride elom yükseldiğinde Sett yetersiz kalır mı? Yüksek elo Sett oynanır mı?

Her çarı bilmen ve mainledigin koridorda bence 3 Hero'ya hakim olman gerekir çünkü yüksek eloda Sett oynayabileceğin matchupta olur oynayamayacağın matchupta olur. Tavsiyem Sett'i mainlemeye karar verdiysen yanında 2 Hero'yu daha öğrenip hafifte olsa ustalaşman.

Hayır, yüksek elo oyuncusu değilim ama Sett'i yüksek eloda paramparça ederler. 100k Sett'i olan birisi olarak söylüyorum ekstra bir çaba ile oynamazsan veya karşına şanslı match-up gelmezse Sett'i perişan ediyorlar.

Ama, Sett de tuttuğunu koparıyor öyle güçlü bir Hero. Yenmesi de çok basit yenilmesi de. Karşısına hard counter pick gelmezse veya dövüşen uzun soluklu fight seven bir karakter gelirse Sett çoğu karakteri 1V1'de madara ediyor.

Hayır, yüksek elo oyuncusu değilim ama Sett'i yüksek eloda paramparça ederler. 100k Sett'i olan birisi olarak söylüyorum ekstra bir çaba ile oynamazsan veya karşına şanslı match-up gelmezse Sett'i perişan ediyorlar.

Ama, Sett de tuttuğunu koparıyor öyle güçlü bir Hero. Yenmesi de çok basit yenilmesi de. Karşısına hard counter pick gelmezse veya dövüşen uzun soluklu fight seven bir karakter gelirse Sett çoğu karakteri 1V1'de madara ediyor.

Benim de 130k Sett'im var ve kararsızım yoneye vlada yönelsem mi Sett'le kalsam mı die galiba yone vlad devam edeceğim ama karşıya Sett'le kolay kesebileceğim biri gelince Sett alacağım.

Benim de 130k Sett'im var ve kararsızım yoneye vlada yönelsem mi Sett'le kalsam mı die galiba yone vlad devam edeceğim ama karşıya Sett'le kolay kesebileceğim biri gelince Sett alacağım.

Evet hocam öyle yapmanız iyi olur. Kesinlikle Yone veya Vlad öneririm. Yone oynayan insanlar gerçekten çok iyi oynuyorlar ve maçları genelde yanlarında bir kişi doğru dürüst oynasa bile carryleyebiliyorlar.

Vlad da aynı şekilde solo carrylemek için daha iyi. Sett'i soloda Darius, Trundle veya morde gibi barzo çarlar varken alın. İnanın Sett çoğu barzo karakteri madara ediyor 1V1'de. Buna Full stackli Darius ve Q basıp AD çalmış Trundle dahil.

İyi oynayınca Sett'in alamayacağı çok az çar var. Vayne, Quinn gibi karakterler çok zorlar Sett'i. Ya da Sett + Garen de mainleyebilirsiniz. Tank bir çar olsun istiyorsanız.

Garen'in kill konusundaki performansını anlatmama gerek yok, adamın üstüne paldır kültür rushlayıp Q+E+R atınca otomatik kill çıkarıyorsunuz. Birde aldığı itemlerden ve Qsundan kaynaklı Garen tüm bu solo şampiyonlarından çok daha hızlı ve seri oluyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı