Sevdiğim kız 15 yaşında

Merhaba arkadaşlar ben 17 yaşındayım ve sevdiğim kız 15 yaşında. Bu durumdan ötürü arkadaşlarım bana pedofili muamelesi yapıyor. Sizin bu konudaki düşünceleriniz nedir? Şimdiden teşekkürler.
Arkadaş ortmaında yapılan normal makara benim sevgilim 16 ben 18 yaşındayım normal muhabbetler bosver mutluysanız sorun yok

2 Yaş farktan pedofili ibaresi yiyecekseniz insanlar birbirine merhaba bile demesin zaten. Ayrıca eğer "pedofili" damgasını ciddi anlamda söylüyorlarsa, şaka anlamında değil yani, o uga buga arkadaşlarından bir an önce arın ki bir gencimizi daha kaybetmeyelim. İkinizde mutluysanız herhangi sorun teşkil etmiyor, takmayın kafanıza.

Son düzenleme:
2 Yaştan hiç bir şey olmaz, benim annemle babamın arasında 7 yaş var. Arkadaşların makara yapıyordur, emin ol hiç bir problem yok. Şuan okul çağlarında olduğumuz için 17 15 arası çokmuş gibi gözüküyor. 22 ile 24 arasında pek bir fark yoktur aslında örnek vermek gerekirse.

Merhaba arkadaşlar ben 17 yaşındayım ve sevdiğim kız 15 yaşında. Bu durumdan ötürü arkadaşlarım bana pedofili muamelesi yapıyor. Sizin bu konudaki düşünceleriniz nedir? Şimdiden teşekkürler.

Şu an bir sorun yok fakat siz 18 o 16 olunca biraz garip oluyor yanlış anlamayin ama ben 16 yaşında ki kızımı 18 yaşında biriyle olmasını istemezdim.

Geri
Yukarı