Sevdiğim kız 15 yaşında

Yetişkin olsanız 2 yaş pek önemli değil ama gençlik çağındq 2 yıl uçurum gibi bir şey sizinki anlık duygu geçişidir.

Yanlış algıyı bozalım. Pedofili, çocuk yaştaki bireylere duyulan cinsel ilgidir ve bu psikolojik rahatsızlıktır. Çocukluk ve ergenlik, aynı şey değildir. Mesela 20 yaşındaki bir bireyin, 9 yaşındaki bir bireye cinsel ilgi duyması anormaldir çünkü o 9 yaşındaki birey doğurgan ya da sperm üretebilecek potansiyelde değildir. Ama aynı 20 yaşındaki bir bireyin, 13-14 yaşındaki (ergenliğe erişmiş, buradaki 13-14 ortalamadır) bir bireye cinsel ilgi duyması gayet doğaldır. Çünkü bilimsel olarak iki birey de sperm üretebilir ya da doğurgandır. Kendi koyduğumuz toplumsal etik kurallar nedeniyle 5-10 yaş farkı olan bireylerin birlikte olması hoş karşılanmaz. Ama bilimsel olarak bu iki bireyin birbirine ilgi duyması (tekrar ediyorum) gayet doğaldır.
Ekleme: Aksi halde insanların %90'ı pedofili oluyor zaten. 11. sınıfa gidiyorum. Neredeyse sınıftaki herkes kendi yaşıtıyla sevgili. Ben bu işlere hiç girmedim, girmek de istemiyorum. Şimdi benim sınıfımdaki herkes pedofili mi? Böyle düşünün.

Yeni konular

Geri
Yukarı