Sevdiğim kız arkadaşımı seviyor

Üniversiteye hazırlanırken benim de sevdiğim kız gitti en yakın arkadaşıma ona aşık olduğunu itiraf etti. Kızla görüşüyorduk üstelik. Aynı dersanedeydik, evine falan bırakıyordum hep.
Arkadaşım olayı bana anlattığında benimde ne hikmetse içime doğmuştu, olsun kardeş dedim benden çıktı olay sonrasına sen karar ver dedim. Bir sene falan çıktılar, evlenmeyi düşünecek kadar ciddilerdi ama en son kız onu da bırakıp gitti.
Hayat böyle bir garip işte. :D:D
Herkes sevdiğini söylemiş zaten bırak düşünme, severse döner. :ROFL:

Arkadasinda seni sevsin, ucgeni tamamlayin. Saka bir yana, askini ucgenin acilarindan biri gibi dusun. Sen genis aci oldukca, diger acilarin değeri azaliyor. Herkesle esit takil, normal olarak ilgilen. Sonra belki seni merak edebelilir. Sevdigin kisi icindeki madeni kesfedebilir...

Son düzenleyen: Moderatör:
Şöyle de düşünebilirsin, diyelim ki kız arkadaşını seviyor ama arkadaşın bu kızı sevmiyor ve onunla evlenmedi, kız sana kaldı ve seninle evlendi. Peki ileriki zamanlarda o arkadaşın sana misafirliğe geldi, kıza yani karın olan kıza bakıp ''Karım eskiden bu arkadaşımı seviyordu'' deyip kıskançlık krizlerine girmez misin? Acı ama gerçek. :D

Aradan çekil. Yoluna devam et. Eğer arkadaşın sevmiyor ise olayları akışına bırak. Şansın var ama bir tarafta dostun var. İyi düşün öyle karar ver.

Hem kız arkadaşını hem dostunu bırak gitsin onlar seni hak etmiyorlar bile, bende buna benzer durumu yaşadım acısını iyi bilirim. İkisine "Hayatta Size Başarılar" diyip yoluna devam et eninde sonunda senin daha iyi bir kız arkadaşın olur bak ben birini sevdim beni yarıyolda bıraktı bende hiç arkama bakmadan devam ettim ve şuan aradığım aşkı buldum sonunda <3 <3 :D :D

Yeni konular

Geri
Yukarı