Sevdiğim kız başkasını seviyor

hasimsek

Hectopat
Yer
Trabzon
Merhaba. Burayı ve üyelerini sevdiğimden dolayı buraya yazabileceğimi düşündüm. Dostlar ben bir kızı seviyorum. Kız, ortaokuldan samimi bir kız arkadaşımın arkadaşı. Onun aracılığı ile tanıştık. Ara ara konuşuyoruz. Kızı fazla sıkmak da istemiyorum açıkçası. Kız beni priv hesabına ekledi, yakın arkadaşlara vs. ekledi. Konu açmak için hikayelerine yanıt veriyorum. Ancak kız başkasını seviyor. Çocuk da pas vermiyor anladığım kadarı ile. Ama kızın neredeyse her hikayesi çocuk ile ilgili. İster istemez bu durum canımı sıkıyor. Arkadaşlarım da zamana bırak olacağı varsa olur dediler. Siz ne düşünüyorsunuz?

Kendine acı çektirmekten başka bir şey değil kanka vazgeç zaten yaş da küçük daha önüne biiir sürü insan çıkacak bu kıza aşık olduğunu sanacaksın ama öyle biri gelecek ki sonra hayatına gerçek aşk aa buymuş diceksin böyle garip bir şey. Kızın sevdiği biri varsa ileride siz sevgili olsanız bile eskiden sevdiği çocuk için attığı hikayeler gözünün önüne gelecek onu ne kadar çok sevdiği küçücük şeyde bunu o çocuk yapsa hiçbir şey demezdi ama ben dedim diye laf ediyor falan diye düşüneceksin tecrübe ile sabit :)

Kendine acı çektirmekten başka bir şey değil kanka vazgeç zaten yaş da küçük daha önüne biiir sürü insan çıkacak bu kıza aşık olduğunu sanacaksın ama öyle biri gelecek ki sonra hayatına gerçek aşk aa buymuş diceksin böyle garip bir şey. Kızın sevdiği biri varsa ileride siz sevgili olsanız bile eskiden sevdiği çocuk için attığı hikayeler gözünün önüne gelecek onu ne kadar çok sevdiği küçücük şeyde bunu o çocuk yapsa hiçbir şey demezdi ama ben dedim diye laf ediyor falan diye düşüneceksin tecrübe ile sabit :)

Kanka bazen diyorum bunu kendime ama bazen de böyle oluyor, kendimi anlamıyorum.

Geri
Yukarı