Sevdiğim Kız Başkasını Seviyor

AlperenOzerHD

Centipat
Bu sene 11. sınıf olmamla beraber eşit ağırlık seçtim ve haliyle sınıfım değişti. Sınıfta bir kızdan hoşlanıyorum. Fakat onunda sevdiği bir kişi var bu sene mezuna kalanlardan biri. Abiler ablalar bana bir yol gösterin lütfen. Kıza söyleyip tüm sınıfa karşı rezil de olmak istiyorum. Bir de kız Instagram hikayesinde bunu paylaşmış:

Capture+_2019-10-27-22-45-00.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Anladığım kadarıyla bunlar sevgiliymiş kız ayrılmış bundan. Ama hala seviyor biliyorum. Anladığım kadarıyla çocuk yüz vermiyormuş...
Olaya bir de sen karışırsan bomba patlar neden ayrılmışlar peki? Düşünebiliyorsan sakın konuşma rezillik ve alay etmek ve edilmek hiç sevmediğim olaydır. Benim arkadaşım yaşamıştı 5 ay sonunda kafasından attırdım. Şimdi olaylar patlak verince sınıf alay edecek sonra hocalık işler güçler derken. Bunların hepsi hormon salgısı. Ben de sevdim. 1 yıl sonra ne mal insanım diye kendime kızdım. Bir de arkadaşlarım duydu iyice delirdim. Ama şükür hızlıca atlatmıştım.

Şu sevdim muhabbeti tamamen boş, senin söylemene gerek yok eğer karşındaki kız zeki ise hemen anlar ve takılmaya başlarsınız baktınız iş yürüyor ciddi düşünebilirsiniz.
Ama yok illede ilanı aşk yapacağım diyor isen kendini rezil edersin sadece, beni dinle!
Ağırlığını koy, olaylar zaten yavaş yavaş işler bunu unutma, sakın mesaj falan atma yüz yüze görüş gerekirse ders konusunda yardımcı ol ama basit ve akla gelebilecek klişe şeyler yapma kendin ol kendine güven, ha olmadı mı, bırak gitsin sana kız mı yok :)

Şu sevdim muhabbeti tamamen boş, senin söylemene gerek yok eğer karşındaki kız zeki ise hemen anlar ve takılmaya başlarsınız baktınız iş yürüyor ciddi düşünebilirsiniz.
Ama yok illede ilanı aşk yapacağım diyor isen kendini rezil edersin sadece, beni dinle!
Ağırlığını koy, olaylar zaten yavaş yavaş işler bunu unutma, sakın mesaj falan atma yüz yüze görüş gerekirse ders konusunda yardımcı ol ama basit ve akla gelebilecek klişe şeyler yapma kendin ol kendine güven, ha olmadı mı, bırak gitsin sana kız mı yok :)
Bu ders konusunda yardım etmeyi yapıyorum zaten. Boş derslerde ödev falan yapıyoruz.

Bu ders konusunda yardım etmeyi yapıyorum zaten. Boş derslerde ödev falan yapıyoruz.
Tamam işte ne güzel, işler olumlu yönde ise zaten taşlar yerine oturur.
Su yolunu bulur her zaman unutma, bırak hayat aksın gitsin sen sadece ağır başlı ol kendin ol :)

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı