Sevdiğim kız beni arkadaş olarak görüyor

@BizowiE hocam bana kalırsa kızı çok zorlama. Bellli ki istememiş. Yoksa günümüzdeki her kızın mı zamana ihtiyacı var anlamadım gitti. Tabii ki iletişimi kökten kesme ama bırak genelde sohbeti açan veya yazan o olsun.

Son olarak daha yeni tanıştığın birine seni seviyorum dersen alacağın cevap çok büyük olasılıkla olumsuz olur. Kız seni direkt kırmak istemediği için de zamana ihtiyacım var demiş diye yorumladım olayı.

Bu tarz çok olayla karşılaştım arkadaş çevremde o yüzden normal geliyor artık.

Bir kız seninle arkadaş olmak istediyse ona ilişkinizin farklı olmasını istediğini söylemeli ve kız sana dönünceye kadar da sen onunla konuşmamalısın. Başka kız bulursun yapılması gerekeni yapmışsın daha fazla kovalama konuşmak isterse kendi gelir ama arkadaşça konuşmak isterse de daha sıcak bir ilişki kurmak istediğini söyler ve konuşmayı sonlandırırsın.

Herkes aynı şeyi dedi konuşmayı bundan sonra ben başlatmıyacağım. Yazarsa o yazsın.
Bugün bir erkek arkadaşım onun çok çok yakın arkadaşı ona şu soruyu sordurttum.
"Bana şey dedi senle artık konuşmayacağını onu istemediğini dedi. Ne oldu aranızda?"
Kıza tam bu soruyu sordurttum cevabı ya olumlu ya da olumsuz olacak arkadaş bana SS atacak.

@Petri ilk kez tanıştım ama ondan hoşlanmaya başlayalı çok olmuştu.
O da arkadaş gibi arkadaş deyince zoruma gitti ve erken açıldım kıza.

Daha yeni tanıştık be az dur da bakarız der gibi bir hali var bana. Aynı okuldayız.
Aslında hiç uğraşmamak gerek de takipten çıkarıp keyfine bakacaksın zaten reddedilmişsin zorlamanın manası ne.
Yazmıyacağım bakalım bana yazmaya devam edecek mi?

Son düzenleme:
@BizowiE aynen hocam sizin yazmanıza gerek yok. Bırakın o sizin arkanızdan sürünsün.

Kız araştırdıklarıma göre daha önce çok kırılmış gerçektende dediği bahane değil.
Ona yazan olmuş yavşaklıktan dolayı bunları ciddiye almayıp beni ciddiye alıyormuş. Arkadaşı söyledi bunları bana. Benim gerçekten sevdiğimi anlamış öyle açıkladı arkadaşı.
Şu anlık durum böyle.

Geri
Yukarı