Sevdiğim kız beni arkadaş olarak görüyor

BizowiE

Decapat
Arkadaşlar bir kızla pazar gününden beri konuşuyorum bir konu açıldı ve sana öncelik veriyorum yazarken dedim. O da buna "işte arkadaş gibi arkadaş" dedi. Bende kendimi tutamadım erken olduğu halde seni arkadaş olarak görmüyorum senden hoşlanıyorum dedim. Sonra da olabilir dedi lakin sonradan 3-4 aydır hoşlandığımı söyleyince şaşırdı. Ve bende arkadaş kalmayacak ve hiç konuşmayacak gibi yazılar yazdım o da benimle konuşacak misin konuşmayacak misin dedi. Yazmaya devam ettim. Dün oldu bu olay. Daha önce ilk kez hoşlandığımi söyledikten sonra beni çok yıprattılar çok kişiyi sevmeye çalıştım o yüzden kimseyi sevemiyorum dedi bana. Ama gelecekte ne olur bilemezmiş.
Arkadaşım olarak görüyorum seni ve ben kimseyi sevemiyorum dedi.
"Cidden duygularımı bitirdiler heveslerimi heyecanlarımı tükettiler ve ben artık eskiden yasadigim hiçbir duyguyu yaşayamıyorum çok kisiyi sevmeye çalıştım bu duygusuzluktan kurtulmak için ama olmadı belki olur bir gün bilmiyorum"dedi.
Bu lafların arasındaki kelimelere göre sanki zamana ihtiyacı var gibime geldi beni sevmesi için.
Belki bir gün olur bilemem, gelecekte ne olacağını bilemem gibi cümleler kurdu.
Onu hızlı kaybetmek istemediğimden yazmaya devam ettim. Ne yapılmalı böyle bir durumda?
Bu kız daha çok ilgiyi ve kalbe önem veriyor gibime geldi.
Sizin düşünceleriniz neler ne yapılmalı bu durumda?

Yardım edecek yok mu?

@494528
@Petri
Arkadaşlar sizleri diğer erkekler soruyor konularında gördüm yazımı okuyup yardımcı olursanız sevinirim.

Son düzenleme:
Konuyu tekrar açma, üzerine de gitme. "Bunlar olmamış gibi varsayalım" deyip konuyu dağıt. Beraber eğlenmenize bakın. Eğer onun senden hoşlanmasını istiyorsan, başka kızlarla takıl, peşinden gelecektir.

Konuyu tekrar açma, üzerine de gitme. "bunlar olmamış gibi varsayalım" deyip konuyu dağıt. Beraber eğlenmenize bakın. Eğer onun senden hoşlanmasını istiyorsan, başka kızlarla takıl, peşinden gelecektir.

Teşekkürler peki ya bana gelecekte ne olur bilemeyiz demesine ne diyorsunuz?
Bence öyle yapmak iyi gibi teşekkürler bilginiz için.

"Gelecekte ne olur bilemeyiz" cümlesinin bi anlamı yok. O an aklına bir cümle gelmeyince ağızdan çıkan bir şey gibi. Çok da önemsemedim, en başta açılman kötü olmuş sadece. Elinde olmadığını biliyorum ama cümleleri çok kafana takma, yorma kendini. Çok üzerine düşersen iyice uzaklaşır.

"Gelecekte ne olur bilemeyiz" cümlesinin bir anlamı yok. O an aklına bir cümle gelmeyince ağızdan çıkan bir şey gibi. Çok da önemsemedim, en başta açılman kötü olmuş sadece. Elinde olmadığını biliyorum ama cümleleri çok kafana takma, yorma kendini. Çok üzerine düşersen iyice uzaklaşır.

Şimdi şey dedim kıskandırmak için geçenlerde bir kız yazmıştı bana, sanki o olay şimdi olmuş gibi anlattım kız bana aşıktı onu söyledim. Ne güzel işte dedi. Bu kızdan olur mu olmaz mı istemiyor gibime geliyor ama.
İlk başta açılmamın sebebi aylardır hoşlanıyordum.
Arkadaşım bu kadar erken arkadaş dediyse salla gitsin dedi bana.
Ama seviyorum işte vazgeçemedim.

@armas

Üzerine gitme diyorum, gözüne sokmaya çalışırcasına iş yapmışsın... Akışına bırak,
Konuyu tekrar açma, üzerine de gitme. "Bunlar olmamış gibi varsayalım" deyip konuyu dağıt.

Sen başka kızlarla takılırken, atıyorum hikaye atarsın ya da sizi uzaktan görür denk gelir. Yani daha zorlama, mesaj atmayı falan bi bırak.

Üzerine gitme diyorum, gözüne sokmaya çalışırcasına iş yapmışsın... Akışına bırak,

Sen başka kızlarla takılırken, atıyorum hikaye atarsın ya da sizi uzaktan görür denk gelir. Yani daha zorlama, mesaj atmayı falan bir bırak.

Ben atmayacağım kendisi atarsa cevap vereyim mi?

Geri
Yukarı