Sevdiğim kız beni küçük düşürdü

• Konuyu başlatan Slarex
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 141
  • Görüntüleme 13B
Çok doğru ama bi anda olmuyor
Bende neredeyse seninle aynı yaştayım, yaşadığını bende yaşadım. Belki kendini ezik gibi hissediyorsun, belki söylediğin gibi rezil olmuş hissediyorsun. Unutmak o kadar değil. Eğer unutmak istiyorsan, oyun oynayabilirsin, hobilerinle ilgilenebilirsin, spor yapabilirsin. Söyleyebileceklerim bunlar. Çok kafana takmamaya çalış. Her aklına geldiği an başka bişeyle ilgilen.

Ağabey sen de haklısın ama yaşımı küçümsemesen keşke sen de benim geçtiğim yollardan geçmişindir elbet.
Bu yaşlar kritik yaşlar Lise hayatına başlangıç bahsettiğin gönül meseleleri eninde sonunda karşına çıkar birisi daha hayırlısı belki de.
Fazla takma Selahattin Özdemir felan dinlemeye başlarsın yataklardan kalkamazsın efkardan hüzünden :D.

Bu yaşlar kritik yaşlar Lise hayatına başlangıç bahsettiğin gönül meseleleri eninde sonunda karşına çıkar birisi daha hayırlısı belki de.
Fazla takma Selahattin Özdemir felan dinlemeye başlarsın yataklardan kalkamazsın efkardan hüzünden :D.
Müslüm Gürses ve Taylan Kaya'nın ezberlemediğim parçası kalmadı. Haklısın sanırım abi.

Müslüm Gürses mi :( geçmiş olsun kardeş, geçmiş olsun.
En kısa zamanda pozitif bir şekilde hayatına bak bu işler sakıncalı gerçekten insanın dünyası kararıyor.
Ağabey Müslüm Babayı 11 yaşımdan beri dinliyorum her gün 1 saatimi Müslüm Gürses dinlemeye ayırıyorum, bu gün Baba'nın ölüm yıldönümü olması üstüne de bu olay beni çok üzdü.

Geri
Yukarı