Sevdiğim kız engelledi

Baran Çiçek

Centipat
Daha fazla  
Bakın olay çok değişik ilerledi ben bu kıza açıldım ve başta reddetti. Sonradan düşüneceğini bunun biraz zamana ihtiyacı olduğunu söyledi. Ben de tabii dedim sorun yok kıza gayet dozunda Reels falan atıyordum. Neyse işte bir sabah baktım engellemişti sizce bunun nedeni tam olarak ne?(kendisini parkta görüyordum artık oraya da gelmiyor hiçbir iletişim kaynağım kalmadı)

Son düzenleyen: Moderatör:
Cevabı basit değil mi? İstenmiyorsunuz, istenmediğiniz şeyde de çok zorlamamanızı tavsiye ederim. Size bir açıklama yapma gereğini bile duymuyorsa demek ki onun gözünde değersizsiniz, bunu anlamak zor olmamalı. Umursamadan hayatınıza devam edin, yapacak bir şey yok. Zamanla unutursunuz, bazı şeyleri akışına bırakmak lazım.

Cevabı basit değil mi? İstenmiyorsunuz, istenmediğiniz şeyde de çok zorlamamanızı tavsiye ederim. Size bir açıklama yapma gereğini bile duymuyorsa demek ki onun gözünde değersizsiniz, bunu anlamak zor olmamalı. Umursamadan hayatınıza devam edin, yapacak bir şey yok. Zamanla unutursunuz, bazı şeyleri akışına bırakmak lazım.
hocam her yere aynısını yazıyosunuz durun az garibanların hayal kursun character development hocam

Kanka sanki seni istemiyor gibi ne dersin?Yani istemiyorsa da istemiyordur ne kadar önemli biriymiş bu merak ettim.

Geri
Yukarı