Sevdiğim kız eş cinsel olduğunu söyledi

Hüsnü_Çoban

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Sivil Polis
4 yılımı harcadığım, konuşup sohbet ettiğim bir kız var(dı).
En sonunda bir gün sevdiğim kız, sevdiğim kızın ismini öğrenmek istedi. Lafı evirip çevirmeye çalıştım. Vazgeçmedi, illaki öğrenmek istedi. Sonra bu kişinin o olduğunu söyledim. Bir süre cevap vermedi. Sonra, sonra ise hayatımın şokunu yaşadım. Kız eşcinsel olduğunu söyledi ve şunları yazdı:

in.png

forever.png

Dedi ve bir süre hiçbir şey yazamadım.
Ben bu kıza resmen hayatımı verdim, ona çok bağlandım, telefonumda 198 tane video, foto, editleri var.
Beni de en çok şu yıktı: "Ne şimdi, ne gelecekte."
Ne yapacağımı bilmiyorum, stres ve üzüntüden ellerimi bıçakla kesmeye başladım.
Ne yapayım arkadaşlar? Kızla konuşmaya çalıştım. WhatsApp bir süre giremedim teknik sorundan dolayı. İnstagram'dan yazmayı denedim ama Instagram'ı sildiğinin haberini aldım.

Sizce ne yapmalıyım? Lütfen yardım edin. Üzüntüden paramparça oldum.

Ne yapacağımı bilmiyorum, stres ve üzüntüden ellerimi bıçakla kesmeye başladım.
Saçmalama lütfen. Bir kız için canından mı olucaksın? Üzüntülüsün anlıyorum ama saçmalama. Acın illa ki geçecek bir gün. Sadece zamana ihtiyacın var.

Umarım daha çok dikkat çekmek için söylememiştir. Yoksa kendi tercihi. Benim veya kimsenin yapabilecek bir şeyi yok.
Onu çok önceden konuşmuştuk. Sırf ilgi çekmek için yapmadığını söylemişti.

Seni göz ardı etmesi, kurtulması tarzı bir şey. Dikkat çekmek için bile yapıyor olabilir, kendini eşcinsel olarak tanıtan çoğu kişi bunu bir kurtuluş yolu olarak gördüğü veya dikkat çekmek için yapıyor.

Geri
Yukarı