Arkadaşım eşcinsel olduğunu söyledi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

AgeanGothic

Hectopat
Daha fazla  
Dün onunla konuşuyorduk ve doğruluk mu cesaret mi oynamaya karar verdik. O doğruluk deyince en büyük sırrını söylemesini istedim. Eş cinsel olduğunu söyledi. Ben de afalladım sonuçta dinimiz tarafından en büyük günahı işleyen 2 senelik arkadaşımdan bunu beklemiyordum. Bana karşı hisleri olup olmadığını bile bilmiyorum. Sizce onunla iletişimi kesmeli miyim? Bir de onunla konuştuğum için kiram-en kâtibin meleklerinin günah yazmasını istemiyorum. Arkadaşım ateist bu arada. Öyle de bir problemimiz var.

Son düzenleyen: Moderatör:
Dün onunla konuşuyorduk ve doğruluk mu cesaret mi oynamaya karar verdik. O doğruluk deyince en büyük sırrını söylemesini istedim. Eş cinsel olduğunu söyledi. Ben de afalladım sonuçta dinimiz tarafından en büyük günahı işleyen 2 senelik arkadaşımdan bunu beklemiyordum. Bana karşı hisleri olup olmadığını bile bilmiyorum. Sizce onunla iletişimi kesmeli miyim? Bir de onunla konuştuğum için kiram-en kâtibin meleklerinin günah yazmasını istemiyorum. Arkadaşım ateist bu arada. Öyle de bir problemimiz var.

Kardeşim 2 yıllık arkadaşının kararlarına saygı göster yavaş yavaş onla konuşmayı bırakırsın sonra ikinizde unutursunuz birbirinizi.

Onunla iletişimi kesin zira bu onun için daha iyi olur. Sizin gibi sığ düşünen bir arkadaştan kurtulur👍

Birilerinin dini inancı veya yönelimi kimseyi ilgilendirmez. Senden hoşlandığınıda sanmıyorum öyle bir hata yapmaz arkadaşlığınızın bozulmasını istemez. Birde bu şekilde arkadaşlığımı keserim ederimli konuşmanız üzdü beni arkadaşınız görse cidden çok üzülürdü hatta belkide arkadaşlığı bozan ilk taraf o olurdu.

Hayır iletişimi kesmeyin o arkadaşınız bilmeden önce de aynıydı şu an da aynı hatta ben o arkadaşın olsam buraya yazdığın için üzülürdüm.

Bundan dolayı ceza yesem değer diyerekten tam anlamıyla 5-10 sayfaya uzayacak güzel konumuza hayırlı olsun. Konu kilit olmadan bu iletiyi beğenerek yerinizi ayırabilirsiniz. Ayrıca nedense bana yine sahte konu gibi geldi, neyse.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı