Sevdiğim kız eski sevgilisini anlatıyor

Arkadaşlığını bozma kararını zaten sen çoktan almışsın. Neden bize soruyorsun arkadaş kalayım mı diye?
Arkadaş kalayım mı diye sormadım. Arkadaş olarak mı görüyor sizce diye sordum. Öyle olduğundan şüpheleniyordum ama emin değildim ve akıl almak istedim. Ve cevaplar arkadaşlık yönünde. Arkadaş kalacaksam zaten arkadaşlığımı net bir şekilde bozarım yani.
Kıza seni seviyorum dedin mi? Açık açık belli olması bir şey değiştirmez, belki de o fark etmedi bu yüzden onu suçlayamazsın.
Daha yeni konuştuğum kıza "seni seviyorum" mu diyeyim?

Arkadaş kalacaksam zaten arkadaşlığımı net bir şekilde bozarım yani.
Siz arkadaslik edinmeyin, toksik bir kisiliginiz var ve insanlari negatif yonde etkiliyorsunuz. Eger sansiniz varsa kendinizi izole edin sosyal hayattan ve aileniz disinda kimseyle konusmayin.

Bende bir kızla konuşuyorum aşırı yakın hissediyorum aynı şekilde. Kolay gelsin hocam size umarım iyi bir insan bulursunuz.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Noktayı koymuşssunuz hocam. Cidden böyle. Ben de benzerini yaşadım. Aynen böyle yapmak lazım. Friendzone yediyseniz bırakın gitsin. Hatta terk edin orayı. Bir daha konuşmayın. Siz üzüleceğinize o üzülsün.

Gidin konuyu açın ya bilmem ne falan ilk defa böyle hissediyorum falan de sevdiğini belli et sonra duyguları dökülür zaten. İstemezse der zaten "bon sono orkodoş olorok goroyorom" der. Eğer duyguları karşılıklıysa devam ettir flört ol uygun bir zamanda da çıkma teklifi edersin ve dediğin gibi ya hep ya hiç kavramı orada belli olur.

Git de ben seni seviyordum ama sevgili yapmışsın o yüzden sana tuhaf davranıyordum ama artık bunun bir önemi yok de yani.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…