Sevdiğim kız eski sevgilisini anlatıyor

Siz arkadaslik edinmeyin, toksik bir kisiliginiz var ve insanlari negatif yonde etkiliyorsunuz. Eger sansiniz varsa kendinizi izole edin sosyal hayattan ve aileniz disinda kimseyle konusmayin.
Gerçekten arkadaş toksik bir kişiliğe sahip. Size %100 katılıyorum. Beni arkadaş olarak görüyorsa arkadaşlığımı bozarım mı? Ne kadar bencil bir cümle gerçekten.

Siz arkadaslik edinmeyin, toksik bir kisiliginiz var ve insanlari negatif yonde etkiliyorsunuz. Eger sansiniz varsa kendinizi izole edin sosyal hayattan ve aileniz disinda kimseyle konusmayin.

Bak 14 yaşındayım. İlkokulda ilk günden edindiğim 3 kişilik bir grubumuz oldu hiçbir sıkıntı olmadı. Ta ki ortaokula geçince ben taşınana kadar, burada tabii ki ayrılmak zorunda kaldık.

Ortaokulun ilk günü edindiğim 4 grupluk bir arkadaşım oldu ve öyle fazla bir sıkıntımız olmadı ve şu an en yakın dostlarım. Yani toxic bir kişiliğim yok.

Boş verin.
Lise de kızlar çirkin zaten:D.

Kız hayatımda gördüğüm en güzel kız. İleride de çok daha güzel olacağına eminim. Ama kişiliği leş.

Yani toxic bir kişiliğim yok.

Bana kanka gibi eski sevgilisini anlatıyor açıkçası ben de kanka olacağım kızla konuşmam. Ya hep ya hiç. Ve soğuk davranmaya başladım, yazmamaya başladım.

Desteğe ihtiyacı umrumda değil açıkçası.

Bana aslında ağlayacak omuz istiyor gibi geldi. İlgiye ihtiyacı olduğu besbelli. Ama istediği ilgiyi benden alamayacak o kesin. O yüzden sanırım kızı salacağım.

1603307382108.png

Gerçekten arkadaş toksik bir kişiliğe sahip. Size %100 katılıyorum. Beni arkadaş olarak görüyorsa arkadaşlığımı bozarım mı? Ne kadar bencil bir cümle gerçekten.
Cidden bencil mi? Oh... Bunun tam tersi de eziklik oluyor. En azından bencilim ne güzel.

Bak 14 yaşındayım. İlkokulda ilk günden edindiğim 3 kilik bir grubumuz oldu hiçbir sıkıntı olmadı. Ta ki ortaokula geçince ben taşınana kadar, burada tabii ki ayrılmak zorunda kaldık.

Ortaokulun ilk günü edindiğim 4 gruğluk bir arkadaşım oldu ve öyle fazla bir sıkıntımız olmadı ve şu an en yakın dostlarım. Yani toxic bir kişiliğim yok.

Ve hocam şunu diyeyim kızlar ile erkekler arkadaş olabilir. Olsun ya 2-3 tane kız kanka güzeldir. Takılırsınız falan. Dertleşirsiniz. Kızlar seviyor erkeklerle arkadaş olmayı. Böyle yanında sizin dediğiniz gibi direği olsun istiyor. Bence de kişiliğinizi azıcık da olsa değiştirin.

Bak 14 yaşındayım. İlkokulda ilk günden edindiğim 3 kilik bi grubumuz oldu hiçbir sıkıntı olmadı. Ta ki ortaokula geçince ben taşınana kadar, burda tabi ki ayrılmak zorunda kaldık.

Ortaokulun ilk günü edindiğim 4 gruğluk bir arkadaşım oldu ve öyle fazla bir sıkıntımız olmadı ve şu an en yakın dostlarım. Yani toxic bir kişiliğim yok.

Kız hayatımda gördüğüm en güzel kız. İlerde de çok daha güzel olacağına eminim. Ama kişiliği leş.
Sizin sorununuz kızlara farklı bir gezegenden geliyormuş gibi davranmak. Sen yakın arkadaşına nasıl davranıyorsan o kıza da öyle davranman gerekir. Bunun sebebi biraz da Türkiye toplumu. Sanki erkeklerle kızlar sadece sevgili olmak için yakınlaşabilirlermiş gibi lanse ediliyor.

Geri
Yukarı