Sevdiğim kız eski sevgilisini anlatıyor

Desteğe ihtiyacı umrumda değil açıkçası.

Hızlı zamanlarımız tabi :D Ya aslında ben de aynı amaçla kızla konuşmaya başladım da ne bileyim sonra yakın hissettim kendimi.

Özür dileme gibi niyetim yok. Bana ezik hareketler gibi geliyor. Açıkçası kanka olarak devam edeceğime hiç devam etmem. Yani diyorsun ki seni kanka görüyor öyle mi?

Çok sağol destek için reis.

Anladım aga çok sağol öneri için.

Bana aslında ağlayacak omuz istiyor gibi geldi. İlgiye ihtiyacı olduğu besbelli. Ama istediği ilgiyi benden alamayacak o kesin. O yüzden sanırım kızı salacağım.
Bu şekilde davranırsan kimsenin gözünde değerli olmazsın veya arkadaşın olmaz benden söylemesi. Özür dilerim ama senin olayın kadına cinsel obje gibi bakmak. Arkadaş olunca salmak ve sevgili olunca dört elle sarılmak buna işaret ediyor çünkü.

Bu şekilde davranırsan kimsenin gözünde değerli olmazsın veya arkadaşın olmaz benden söylemesi.
Arkadaş konusunda sıkıntım yok, hiç olmadı, olacağını da düşünmüyorum, olsa da umrumda değil. Yani sırf bir kıza böyle davranıyorum diye insanların benden uzaklaşacağını sanmıyorum. Eğer uzaklaşırlarsa da yine umrumda olmaz açıkçası.
Özür dilerim ama senin olayın kadına cinsel obje gibi bakmak.
Cinsel olbje gibi bakan ben değilim de baktıran onlar biliyor musun? Ben aslında istiyorum ki saf duygularla seveceğim biri olsun ama imkansız böyle bir şey. Saçma hayallere kapılmaya gerek yok. Yav bu arada lise 1'li bir çocuğun böyle şeyler söylemesi çok aptalca biliyorum. Ama içimdeki duyguları bütün çıplaklığıyla söylemek istedim.
Arkadaş olunca salmak ve sevgili olunca dört elle sarılmak buna işaret ediyor çünkü.
Kızlar açısından amacımı tam olarak anlatmışsın. Sevgili olunca da bana beslediği duygulara bağlı. Eğer bana dört elle sarılıyorsa ben de sarılırım ama amacı farklıysa ben de ona o şekilde yaklaşırım. Kısasa kısas.

Desteğe ihtiyacı umrumda değil açıkçası.
Insanlarin duygulariyla oynamak iyi bir sey degil. Destege ihtiyacin oldugu zaman terk edilmek nasil bir sey bilmiyorsun, biliyorsan da ders almamissin bir seylerden. Cok guzel klavye hareketleri biliyorum fakat forum el vermiyor.

Insanlarin duygulariyla oynamak iyi bir sey degil. Destege ihtiyacin oldugu zaman terk edilmek nasil bir sey bilmiyorsun, biliyorsan da ders almamissin bir seylerden. Cok guzel klavye hareketleri biliyorum fakat forum el vermiyor.
Beni sinirlendiriği için böyle diyorum. Yanlış anlaşılmasın amacım en başta böyle değildi ama böyle olmasını sağladı.

Arkadaş konusunda sıkıntım yok, hiç olmadı, olacağını da düşünmüyorum, olsa da umrumda değil. Yani sırf bir kıza böyle davranıyorum diye insanların benden uzaklaşacağını sanmıyorum. Eğer uzaklaşırlarsa da yine umrumda olmaz açıkçası.

Cinsel olbje gibi bakan ben değilim de baktıran onlar biliyor musun? Ben aslında istiyorum ki saf duygularla seveceğim biri olsun ama imkansız böyle bir şey. Saçma hayallere kapılmaya gerek yok. Yav bu arada lise 1'li bir çocuğun böyle şeyler söylemesi çok aptalca biliyorum. Ama içimdeki duyguları bütün çıplaklığıyla söylemek istedim.

Kızlar açısından amacımı tam olarak anlatmışsın. Sevgili olunca da bana beslediği duygulara bağlı. Eğer bana dört elle sarılıyorsa ben de sarılırım ama amacı farklıysa ben de ona o şekilde yaklaşırım. Kısasa kısas.
İnsanların duygularına önem vermezsen senin duygularına da önem vermezler. Kısır döngüye girer. Sonuçta kısasa kısas.

Beni sinirlendiriği için böyle diyorum. Yanlış anlaşılmasın amacım en başta böyle değildi ama böyle olmasını sağladı.
Sizin duygulariniza karsilik vermedigi icin mi sinirlendiniz? Simarik birisine benziyorsunuz, ben cevap yazmayi birakiyorum. Bir insan size sevgi beslemiyor diye ona aci cektirmek zorunda degilsiniz, bunun adi bencilliktir.

İnsanların duygularına önem vermezsen senin duygularına da önem vermezler. Kısır döngüye girer. Sonuçta kısasa kısas.
Bak işte yine yanlış anlaşıldım. Ben bir arkadaşlık ya da bir kızla ilişki kurarken duygularına önem veriyorum. Sadece demek istediğim o benimkine vermezse, onun duyguları da umrumda olmaz.

@efedesu'nun dediği gibi şımarık birine benziyorsun. Seni sinirlendirmesi geçmişi hakkında konuştuğundan dolayı mı? Yani senin istediği şeyleri mi konuşmak zorunda? Özür dilerim ama gerçekten bencil birine benziyorsun.

Geri
Yukarı