Sevdiğim kız eski sevgilisini anlatıyor

Hayır, fitness.
Valla o kadar yazdım, dahil oldum konuya, daha ne yapmak istediğini, ne istediğini, ne olduğunu tam olarak anlayamadım. Her şeye de cevap yazmıyorsun, işine gelene yazıyorsun. Böyle iş olmaz, boşuna uğraşma, zaman kaybı, madem spor yapıyorsun biraz da derslerine çalış. 😁

Valla o kadar yazdım, dahil oldum konuya, daha ne yapmak istediğini, ne istediğini, ne olduğunu tam olarak anlayamadım. Her şeye de cevap yazmıyorsun, işine gelene yazıyorsun. Böyle iş olmaz, boşuna uğraşma, zaman kaybı, madem spor yapıyorsun biraz da derslerine çalış. 😁
Hocam işime gelene yazmıyorum değil. Şu an dersteyim çok mesaj geliyor tek tek cevap veremiyorum.

Kızın desteğe ihtiyacı olduğu açık ama kimse kimsenin ağlama duvarı değil maalesef, ortada bir ilişki beklentisi yaratılıp da gelip geçmişte takıldığı mevzuları açıp duruyorsa elinizden bir şey gelmez. Ortaya sağlıklı bir ilişkinin çıkmayacağı kesin, kız derdini anlattığında da destekleyip desteklememek size kalmış. Ben olsam karşımdakine sadece selam sabah şeklinde takılırdım.

Yeni konular

Geri
Yukarı