Sevdiğim kız eski sevgilisini anlatıyor

Tamam o zaman şimdi taktiği veriyorum. Sürekli böyle anlamıyor gibi yap, bu aşk konusuna girmesini engellemelisin. Amacımız kızın gözüne seviyor gibi değil, yakın olmak gibi görünmek. Ama kendini fazla kaptırıp arkadaş gibi davranma.
Anladım aga bakalım ders bitsin uygularım.

Yani kız dert ortağı arıyormuş, seni kullanmış. Yine de konuş, kanka ol. Belki o çocuğu unutur diyeyim, ne diyeyim bilemedim. :|

Yani kız dert ortağı arıyormuş, seni kullanmış. Yine de konuş, kanka ol. Belki o çocuğu unutur diyeyim, ne diyeyim bilemedim. :|
Sanırım yav. Şu an tekrar yazdı ama büyük ihtimal sıkıldığı için yazdı. Ve sanırım soğuk davrandığım için üzüldü salaklık yaptığını biliyor çünkü. Yine bana karşı tutumu değişmeyecek sanırım ama sanırım biraz arayı yumuşatsam iyi olur. Okulda yüzyüze bakacağız.

Sanırım yavsu an tekrar yazdı ama büyük ihtimal sıkıldığı için yazdı. Ve sanırım soğuk davrandığım için üzüldü salaklık yaptığını biliyor çünkü. Yine bana karşı tutumu değişmeyecek sanırım ama sanırım biraz arayı yumuşatsam iyi olur. Okulda yüzyüze bakacağız.

Arayı Yumuşat Ve Sevdiği Çocuğu Unutturmaya Çalış (Eğer Kızı Seviyorsan) Kanka Olma Sadece Sevdiği bir İnsan ol arkadaşın olmasına izin verirsen %80 Kızı Kaybedersin

Ooo bir gittik geldik neler olmuş, neyse bu yaşta bence erken ama zararı olursa sana olacak bana değil, tercih meselesi, gerçi 9-10 fazla çalışılmadan geçilir ama ileride sıkıntı olur, sana kaldı gerisi, tavsiyeleri de vermişler, @Lyrax52 yere bakan yürek yakan çıktı 🤪, neyse her şey anlatıldı sanırım artık seçimi yapar devam edersin. Saygı duyarım, ama haberdar et, merak ederim. 😁

Ooo bir gittik geldik neler olmuş, neyse bu yaşta bence erken ama zararı olursa sana olacak bana değil, tercih meselesi, gerçi 9-10 fazla çalışılmadan geçilir ama ileride sıkıntı olur, sana kaldı gerisi, tavsiyeleri de vermişler, @Lyrax52 yere bakan yürek yakan çıktı 🤪, neyse her şey anlatıldı sanırım artık seçimi yapar devam edersin. Saygı duyarım, ama haberdar et, merak ederim. 😁
Derslerim ortaokulda iyiydi, lise nasıl geçer bilmiyorum sıkıntı olmaz umarım. Ama haberdar ederim gelişmeleri.
@Awhlind Meriçlerle ve weeblerle gereksiz polemiğe girmişsin, Kendi kararını ver ve tecrübe kazanmaya bak.
Maalesef giriyoruz işte bazen gereksiz polemiklere.

Derslerim ortaokulda iyiydi, lise nasıl geçer bilmiyorum sıkıntı olmaz umarım. Ama haberdar ederim gelişmeleri.
Afallama olmazsa iyi gidersin, alışmaya bak, ben hemen alışmıştım, lisede de iyiydi derslerim. Gerçi 10. sınıf pek iyi geçmedi arkadaşlar yüzünden ama o kadar da kötü değildi, takdir almıştım. Neyse derslerini aksatma gerisi sende. 😁

Güncelleme koyayım dedim. Bunu yazdıktan sonra birtakım olaylar oldu ve kızla yazışmaya devam ettim. Sonrasında bana açıldı ve hislerimin karşılığını bulduğum için çok sevinmiştim. Ancak daha açılalı 1 hafta olmuştu ki bana bitsin dedi dersleri yüzündenmiş.

O akşam geri dayanamıyorum dedi tekrar başladık 2 hafta geçti tekrar aynı şey oldu tekrar başladık. Böyle işte 1- 1.5 ayım geçti bu kızla. Bitti, başladı, bitti, başladı. Ama en son bu hafta bitirelim dedi. İşte derslerine odaklanması lazım falan diye. İstemiyormuş hayatında biri 4 yıl boyunca. Tabi bi şey diyemedim. Ders sonuçta. Kız şimdiden üniversite sınavına hazırlanıyor. Ne kadar doğru bilmiyorum ama daha ilk yıldan kendini bu kadar sıkması bana saçma geliyor.

Zaten coronadan görüşemedik evlerimiz de yakın değil. 2-3 kere falan gördüm doğru dürüst yani aslında çok da başlayıp bitti diyemeyiz. Başlamadan bitti. Aralık ayı benim için çok iyi başladı ama kötü bitti maalesef.

Bugün dedim geri başlarız belki konuştum tekrar, yok bu sefer kararlı. Ya arkadaş kal diyor ya git. İşte 4 sene üniversiteye kadar arkadaş kalıp sonra aynı üniversiteyi kazanıp sevgili olacakmışız falan. Boş hayaller.

Çok sevipte kızla gerçekte şöyle oturup doğru düzgün yüzyüze konuşamamak çok koyuyor. Yani aslında konuştuk konuşmasına da baş başa değil maalesef. Ama her şeye rağmen güzeldi sevmek, sevildiğimi hissetmek karşı cins tarafından.
Çok uyuyordu kafalarımız ya uzaktan bile olsa eğleniyorduk.

Yine de dayanamıyorum onsuzluğa. 1 haftadır konuşmuyoruz. Sabah günaydın yazması akşam iyi geceler demesi bile beni rahatlatıyordu. Bilmiyorum arkadaş mı kalsam. Gece uyku girmiyor gözüme. Belki arkadaş kalırsam daha rahat olurum diye düşünüyorum.

Friendzone yemissin iste. Arkadas arkadastir, bulamayanlarda var. Konusmaya devam et cunku boyle sacma bir nedenden dolayi konusmayi birakirsan kizin morali bozulabilir zaten destege ihtiyaci var gibi gozukuyor.
Bilmiyorum ben mi fazla abartıyorum ama konu sahibi sırf birinin moralini düzeltmek için kendi moralini neden bozsun ki?

Bence malum kişi konu sahibini bir ilgi aracı olarak kullanıyor. Baktı iş ciddileşiyor eski sevgili muhabbetini uydurdu. Hiç belli olmaz. Bu arada konunun tamamını okuyup tekrar yorum yapacağım.

Konuyu okudum aklım ermedi. Kolay gelsin.

Yeni konular

Geri
Yukarı