Sevdiğim kız için ağlamak

Arkadaşlar sevdiğim bir kız vardı. Kendisiyle birbirimize verdiğimiz değerleri ilgileri karşılıklı olarak çok iyi görebiliyorduk. Çok iyi gidiyorduk ama o başkasını seviyor. Kendisinin de benim onu sevdiğimi biliyor. Kendisiyle daha yeni konuştuk son kez ilk defa biri için ağlamış benim içinmiş söyledi tabii onun ağlaması sonucu değiştirmeyecek, arkadaşlar bunu size yazarken bile ağlayarak yazıyorum. Kızı deli gibi seviyorum aşığım, ama o başkasını seviyor. Ben de onu seviyorum. Konuşmayı bitirdim, onu sevdiğim için boşa çaba sarf ediyorum. Arkadaşlar nasıl kendimi düzeltirim? Kızla buluşmuştuk, bir şeyler yapmıştık tabii o zaman sevgilisiyle ayrılmışlardı tekrar barıştılar ve onu seviyor, kızın yaş 17, benim yaş 17 sevdiği çocuk 20 ya bir daha onun gibisini bulamayacağım diye korkuyorum. Umarım anlatabilmişimdir.

Son düzenleyen: Moderatör:
@Pithiux kıza da diyemem ki ondan ayrıl bana gel. Yanlış olur. Günlerdir ağlıyorum. O da ilk defa biri için ağlamış. Numarasını vesaire sildim, bir gün bana çok ihtiyacın olursa yaz dedim. Sevdiği çocuk kızı benim kadar sevmiyor ama yapacak bir şey yok ya. Kendimi yıpratıyorum.

Arkadaşlar sevdiğim bir kız vardı. Kendisiyle birbirimize verdiğimiz değerleri ilgileri karşılıklı olarak çok iyi görebiliyorduk. Çok iyi gidiyorduk ama o başkasını seviyor. Kendisinin de benim onu sevdiğimi biliyor. Kendisiyle daha yeni konuştuk son kez ilk defa biri için ağlamış benim içinmiş söyledi tabii onun ağlaması sonucu değiştirmeyecek, arkadaşlar bunu size yazarken bile ağlayarak yazıyorum. Kızı deli gibi seviyorum aşığım, ama o başkasını seviyor. Ben de onu seviyorum. Konuşmayı bitirdim, onu sevdiğim için boşa çaba sarf ediyorum. Arkadaşlar nasıl kendimi düzeltirim? Kızla buluşmuştuk, bir şeyler yapmıştık tabii o zaman sevgilisiyle ayrılmışlardı tekrar barıştılar ve onu seviyor, kızın yaş 17, benim yaş 17 sevdiği çocuk 20'ya bir daha onun gibisini bulamayacağım diye korkuyorum. Umarım anlatabilmişimdir.

İlk başlarda üzülmen tabii ki normal bir şey. Zaman zaman aklına gelir, ağlarsın. Elinde olan bir şey değil çünkü. Belli bir zaman sonra vay be eski günler deyip geçersin (bendeki olaylar böyleydi şahsen).

Kafaya takmamaya çalış, ne kadar zor olsa da yap bunu. Her zaman ilgilenecek bir şeyler getir aklına, onunla uğraş. Eğer kötü biri ise (sevdiği kişi) onu uyar, eğer bir şey yapmaz ise sal gitsin.

En güzel yol ilgilenecek yeni ilgi alanı bulmak bence. "Kız mı yok?" diyenlere bakma, onlar kendilerini avutuyor. Ancak gene de herkese göre bir eş olduğu kanısına inanıyorum.

@Pithiux kıza da diyemem ki ondan ayrıl bana gel. Yanlış olur. Günlerdir ağlıyorum. O da ilk defa biri için ağlamış. Numarasını vesaire sildim, bir gün bana çok ihtiyacın olursa yaz dedim. Sevdiği çocuk kızı benim kadar sevmiyor ama yapacak bir şey yok ya. Kendimi yıpratıyorum.

Kızlar böyledir işte. Kendini sevmeyen erkekleri sever. Takmamaya çalış.

@Seradotwav dedim kendisine. O seni üzecek, dedim. Sadece zamanı belli değil dedim. Öyle olacaksa eğer dedi ben bunu kendim görmek istiyorum, dedi. Üzecek ama işte gönlü onda vurulmuş döndüremiyorum.
Sen elinden geleni yapmışsın, kız anlayışsız ve görüşlere açık değil ise yapacak bir şey yok. Kişiyi tanımıyorum fakat dediğiniz gibi ise kızdan tiksindim bile, görüşlere açık olmayan insanları sevmem şahsen.

Ağla gitsin kardeşim. Bir olayı unutmak ileride yaşanması olağan aynı tür olaylar için dik durmana yarayacak tecrübeleri kazanmanı engeller. Ağladıkça daha da olgunlaşır, tecrübe kazanırsın. Yeterli tecrübeyi kazandığında ve olgunlaştığında farkında bile olmadan unutursun gider.
Gurur yapıp zorla unutursan, hatırladığında tekrar sen üzülürsün.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı