Sevdiğim kız için ağlamak

@DexMean KPSS sınavına ben girmedim hocam kız girdi sınava. Kızın kağıdı yoktu kız için ben karakola gittim.
@Perceival teşekkürler sağ olasın.

Anladım o zaman başka bir şey diyemeyeceğim o saatte çıkıp oralara gitmek bir kız için gerçekten sevdiğini gösterir fakat karaktersiz soytarı biriymiş ki. Yaptıklarını görmemiş unutmuş işte ondan dolayı bazen hatırlatmak lazım bu tarz şeyleri ilişkide ve aradada sert olmak gerekir benim düşüncem.
Ağlanmaya değer biri olsaydı sana bunu yapmazdı, üzme kendini akışına bırak.

Katılıyorum.

5-6 gün önce KPSS sınavı vardı, kız kağıdını son güne bırakmış, yazıcısı çalışmıyordu. Sınav belgesi için sınava girmesi için o belge gerekliydi. Saat olmuş geceni 12'si kağıdı yok, hala sınav giriş belgesi yok ve yaklaşık 13 saat sonra KPSS sınavı var. O gün kağıdını çıkartmak için karakola gittim arabayla, saat gecenin 1'i, sonra babasıyla nöbetci eczaneye gidip çıkarttırmışlar kağıdını. Yani şunu demek istiyorum sevgilisi ne dedi biliyor musunuz? Kız sevgilisine durumu anlattı, böyle böyle kağıdım yok diye. Çocuk demiş ki baban halleder. Ya çaba göstersene senin sevgilin o yardım etmeye çalış kıza, ben sırf o gün karakola gittim kağıdı için, sevgilisi diyor ki kıza baban halleder. Ya sen göstersene, sen çaba göstersene, benim yaptığımı sen niye yapmıyorsun?

Ve kızın sınav senesi benim de sınav senem, sevdiği çocuk buna diyor ki sınav senen olduğu için sana az mesaj yazıyorum, az görüşelim. Madem bu kadar düşüncelisin keşke kıza yardım edebileceğin zamanlar kıza da bu kadar düşünceli davransan. KPSS'ye girmek için kağıdı olmadığında bir şeyler yapsaydın benim karakola gittiğim gibi, gecenin 1'inde sen de ona bir şeyler yapsaydın, yardım etseydin ama kız onu seçti.

@Seradotwav lütfen alıntıladigim mesajın özellikle kalın harflerle yazılmış kısımlarani göze alıp, başta yaptığım öneri haksız mı değil mi tekrar cevaplar mısınız? Bu kız daha iyisini hak ediyor mu sizce?

Son düzenleme:
Arkadaşlar konu kapanabilir kavuşamayınca aşk olurmuş zaten bırakın bu hikayemizde böyle bitsin. Yüzümüz gülmedi bir keşke şu aşk meşk olayı olmasa hiç ya da olsa da ucunda kavuşamamak olmasa.
@Seradotwav lütfen alıntıladigim mesajın özellikle kalın harflerle yazılmış kısımlarani göze alıp, başta yaptığım öneri haksız mı değil mi tekrar cevaplar mısınız? Bu kız daha iyisini hak ediyor mu sizce?

Hocam yapcak bir şey var mı napayım ne öneririsin o benimle arkadaş kalmak için çabalıyor ağlıyor ama bende onla kaldığım zaman ona karşı sevgim bana acı veriyor yani onunla arkadaş kalırsam ben acı çekmeye devam edeceğim çünkü kavuşamıyorum. Hocam söylesene ben daha fazla ne yapayım.
@DexMean telefonla konuştuk içimi döktüm bir tık daha fazlasını o benimle arkadaş kalmak istiyor ama arkadaş kaldığım süre boyunca ona olan sevgim boyundan acı cekmeye devam edeceğim o arkadaş kalalım diye ağlıyor ve beni kaybetmekten korkuyor bende onu kaybetmekten çok korkuyorum ama yapabılacak bir şey kalmadı o başkasını seçti bana yoldan çekilip unutmak düşer.
sonlara doğru ağladım zaten oda ağladı kapattım telefonu ilk defa birini bu kadar sevmiştim ama nasip olmadı ağlamak fayda sağlamaz sanırım keşke ağlamak çözüm olsa da ağlasam ama onun gibi birini bir daha bulamazsam ve bulamayacağım oda benim gibi birini bulamayacak bundan da eminim kendi kaybetti. Ben elimden geleni yaptım sevgilisinin oturduğu yerden konuştuğu vakit ben karakola kağıt için gitmiştim arabayla kim için o kız için ama değmedi. @Recep Bal @Perceival
Hastalandı çiçek bile yaptırmıştım paranın yok zamanında 200 TL para vermiştim çiçeğe yaklaşık 12-13 gün önce sırf hastalandı diye.
@İshak Kaplan var mı bir öneriniz okuduysanız her şeyi ?
@Recep Bal iletişime geçebilir miyim seninle.

Son düzenleme:
Bu kızlar var ya son 1 haftadır Technopat erkeklerinin canını çok yakıyor. Her gün buna benzer konular okuyoruz.
Biliyoruz ki beynimiz eski anıları unutmaya programlanmış. 2 ay sonra unutmaya başlayacağız zaten, niye bunun için bu kadar parçalıyoruz kendimizi?

Yeni konular

Geri
Yukarı