Sevdiğim kız taşındı

Benimde moralim çok bozuk COVİD testi pozitif çıktı ne bir belirti var ne bir sorun sorun şu ki yurtdisinda bulgaristanda esir kaldım bildiğin köyde komşunun interneti olmasa sıkıntıdan gebericem evde tam da okulların açılacagi güne yakın dönucez.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Kaç yaşındasınız?
@hacıWHAT ile KaraGÖZ hocam zaten Beşiktaşlıymışsın sigaraya başlarsan vücudun ikisini birden kaldırmaz. Kalpten gidiverirsin Allah korusun.
Kalpten gitme konusu doğru, Beşiktaş konusu yanlış, linç boomer.

Liseyi aynı sınıfta okumuşsanız 18 yaşınızı geçmişsinizdir diye düşünüyorum. Bu yaşlarda duygularınızı açıkça söyleme olgunluğuna erişmeniz gerekir. Mesafe sorununuz da olmamalı çünkü yetişkinsiniz artık.
Tabii siz açılıp reddedildiyseniz başka. O zaman da önünüze bakın, başka kızlar da var.

Açılamadım. Kaç yaşıma gelmişim hala kızın yanında kekeliyordum zaten fazla görüşmüyorduk ama gece yatarken hep balkonlarına bakardım bugün ışıklar yanmıyordu baktım aşağıda el salladı görüşürüz anlamında anladım bir iş olduğunu 1 hafta önce evlerinde satılık yazısı vardı şu an yok ve evleri bomboş perde vb bir şey yok sosyal medya kullanmıyor.

Geri
Yukarı