Sevdiğim kıza açılamıyorum

"PHANTOM"

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Merhaba. Benim sevdiğim çok güzel bir kız var. Okulun tümü neredeyse aşık sayılır ona. Bayağı da popüler bir kız. Biraz yakınlık var aramızda. Ama açılamıyorum bana bakmaz diye düşünüyorum çoğu arkadaşlarım öyle diyor. Bencede bakmaz. Ama tam kafa dengi kız. Yakınımda falan olsa bayağı samimiyetimiz olurdu ama bana çok uzak evi. Birbirimizi gördüğümüzde bile selam vermiyoruz ama aramız biraz iyi sayılır. Sizce WhatsApp'dan (selam, merhaba) gibi yazıp biraz aramızı geliştireyim mi yoksa direkt açılayim mi? Arkadaşım sevdiğim kızla bir iddiaya girmiş. Eğer iddiayı arkadaşım kazanırsa kız ona ısmarlayacak arkadaşım kaybederse o ona hamburger ısmarlayacak. Ben de fırsat buldum arkadaşıma sordum eğer gidecekseniz ben de geleyim dedim. Yoksa sınıfça gidecekseniz gelmem dedim arkadaşım başka sınıfta çünkü. Arkadaşları falan istemez beni diye düşünüyorum ama sadece 2'si gidecekmiş büyük ihtimal. Yoksa utanırım çok utangacımdır. Açıl deseniz açılamam.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kanka öncelikle kafanda tek kız var bu kıza açılmalıyım gibi bir şeyi çıkar ve o kızdan daha çok kendini düşün beklentiye girme açılmak ne bir de yıl olmuş kaç zaten birbirini seven insan belli olur. Kafa yapını değiştirmen lazım ilk önce.
Yine bir izdivaç konusu. Artık 2 kişinin arasını belirlemekten sıkıldım.
Hocam illaki bir tane açılıyor her gün.

Whatsapp'tan, Instagram'dan falan bir süre konuşun. Buluşma ayarlamaya çalışın, sahile veya filme falan gidin. Zaman gösterir olup olmayacağını. Kimse hakkında bu bana bakmaz diye düşünmeyin bir de. Kimlerin yanında kimler var :)

Yalnız o kız arkadaşın ile sevgili olup sana bakmaz ise cidden üzücü olur... Neyse moral bozmayayım 😀 Git kıza seni seviyorum ulen kadınım ol benim de 😀 Şaka bir yana biraz samimi ol direkt açılmaz yoksa %99 ret yersin. Dediğim gibi samimi ol ortak yanlarınızı bul ona göre sohbet muhabbet et sonra zıng diye çıkar ortaya.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı