Sevdiğim kıza açılamıyorum

Birinin birisini sevmesi, kendisini sevmesidir diyor ünlü düşünür. Aşk mı? Tekrar gözden geçir çünkü sevdiğin kişi kendisini sevmiyor olabilir...
Bizim forumda edebi dili böyle güzel kullanan insanlar var mıydı ya. "Seviyorsan konuş" gibi yorumlar yerine 2 saniye de olsa insanı düşündüren yorumların olması güzel :)

Senle konuşmasından anlamayabilirsin çünkü senden hoşlansa dahi belli etmemek için ilgisiz görünür çoğu kız. Araya (ikinizin ortak bir arkadaşı olabilir) destek personeli sokup senin hakkında konu açtırman kızdan geribildirim toplaman stratejik elini kuvvetlendirir :) Gönlü olabilirse hoş çocuk der üstüne gidersin. Yok yaa çok ağırbaşlı, çok yalaka, çok gözüdışarda, çok saf, çok bencil vb derse ağzına kürekle vurup dedikodu yapm... şaka bi yana kendini orta-uzun vadede sandığı gibi olmadığını gösterirsin. Yahut sandığı gibi iyi biriysen çeyiz sandığına ben otururum.

Lise bire gidiyordum. Tarih dersinde tahtada konu anlatıyorum. Konu bitti ve soru sormaya geçtim. 2 soru hazırlamıştım. İlkinde ona söz verdim. Cevap verip oturdu. İkinci soruda yine ona söz verdim. Kalktı ayağa, biraz etrafına bakındı. Arkadan kahkahalar yükseldi. Cevap verip oturdu.
Ne yapacağını bilemem ama benden sana tavsiye, benim yaptığımı yapma...

Şimdi kıza gidiyorsun "Seni seviyorum, karşılığı olup olmaması sorun değil sadece sana olan hislerimi içimde tutmak istemedim" tarzı bir şey deyip kız konuşmadan topukla. Karşılığı varsa o zaten seni bulur. Yoksa bile yüz yüze bakarken reddedilmemiș olursun.

Lise bire gidiyordum. Tarih dersinde tahtada konu anlatıyorum. Konu bitti ve soru sormaya geçtim. 2 soru hazırlamıştım. İlkinde ona söz verdim. Cevap verip oturdu. İkinci soruda yine ona söz verdim. Kalktı ayağa, biraz etrafına bakındı. Arkadan kahkahalar yükseldi. Cevap verip oturdu.
Ne yapacağını bilemem ama benden sana tavsiye, benim yaptığımı yapma...
Dostum siteye yeni kayıt oldum. Mi6 ile alakalı soru sormak istiyorum sana ve özelden mesaj atmayı bulamadım. Bana ulaşır mısın?

Bizim bir arkadaş vardı kızlarla önce çok iyi arkadaş oluyordu. Sonra yürüyordu öyle deneyebilirsin. Kızla ortak noktan varsa oradan gidebilirsin ama şunu unutma Lise 2 sevgili olmak için erken. Ben de lise 2'yim. Önünde bir sınav ve kocaman hayat var. Olmaz diye bir şey yok diğer şeylerlerle dengede tutman gerekir kıza olan sevgini. He şahsen ben ne yaparım ne de yapın derim ama sen istiyorsan git konuş. Belki gerçekten idealleriniz ve hayalleriniz benzerdir ve birbirinizi olumlu etkilersiniz.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı