Sevdiğim kıza açıldım ama reddetti

kendinle beni bir tutuyor musun?" vesaire diyerek okulda beni rezil etti. Okulda bana bazen gülüyor o kadar ümitleniyorum ki gel gör ki bana karşı boş onu unutamıyorum. Beni fark etmiyor bile dış görünüşüm kötü olduğu için sevmiyor galiba ): Ve bana bunları yapmasına rağmen hala seviyorum. Her istediğini yapıyorum ama onun gözüne giremedim.
Öncelikle merhaba, kendinle beni bir tutuyor musun diyen birisinin ne size ne kendisine hiç bir faydası olamaz, kesinlikle onun tuzağına düşmeyin muhatap bile olmayın gülümsemelerine kanmayın. Kendi görünüşü güzel olsa ne olur kalbi kötü olduktan sonra. Her istediğini yapıyorumdan kasıt ayıptır söylemesi “kerizlik" değildir umarım...

Başta zaten istediği her şeyi yaptığın için kaybetmişsin. Gariptir ki kızlar bu tarz erkeklerden hoşlanmıyor. Neredeyse bütün kızların egosu tavan, çünkü talep çok fazla. Talep çok fazla olunca diğerlerinden farklı olman gerekir senden hoşlanması için. Bir sürü insan vardır onun her istediğini yapan. Ne kadar geçmeyecek, unutamayacağım diye düşünsen bile en fazla 1-2 ay sonra içinde hiçbir şey kalmaz. Unutursun merak etme. Çocukluk aşkı sayılabilir bunlar, ileride daha çok kız girecek hayatına, bugünkü acını gülerek hatırlayacaksın emin ol.

Son düzenleme:
Merhaba dostlar, bir soru değil de dert olarak mı algılarsınız sorumu size durumu anlatacağım. 15 yaşındayım dostlar asosyalim ve sosyal anksiyete gibi sorunlarım var. Diğer normal insanlara göre biraz daha sorunluyum diyelim. İlk kez bir kızdan hoşlandım. 2 yıldır seviyorum ve benim için bir kıza açılmak çok zordu fakat ben bunu başardım ilk kez acıldim. Beni aşağıladı ve reddetti. "kendinle beni bir tutuyor musun?" vesaire diyerek okulda beni rezil etti. Okulda bana bazen gülüyor o kadar ümitleniyorum ki gel gör ki bana karşı boş onu unutamıyorum. Beni fark etmiyor bile dış görünüşüm kötü olduğu için sevmiyor galiba ): Ve bana bunları yapmasına rağmen hala seviyorum. Her istediğini yapıyorum ama onun gözüne giremedim.

Reddedilerek alışacaksın asosyalliğin gidecek kızlarla daha çok görüş daha çok teklifler et hem asosyalliğin gider hem sen alışırsın büyüyüncede zorluklar çekmezsin.

Kız ilk defa hoşlandığın birisi olabilir fakat hiçbir zaman son olmayacak bunu bil. Bunlara ek olarak sakın karşı cinsi veya herhangi birisini kendinden yüce olarak görme. Mesaj atma yüzüne bakma ciddi söylüyorum. Ve her zaman kendine güven.

Merhaba dostlar, bir soru değil de dert olarak mı algılarsınız sorumu size durumu anlatacağım. 15 yaşındayım dostlar asosyalim ve sosyal anksiyete gibi sorunlarım var. Diğer normal insanlara göre biraz daha sorunluyum diyelim. İlk kez bir kızdan hoşlandım. 2 yıldır seviyorum ve benim için bir kıza açılmak çok zordu fakat ben bunu başardım ilk kez acıldim. Beni aşağıladı ve reddetti. "kendinle beni bir tutuyor musun?" vesaire diyerek okulda beni rezil etti. Okulda bana bazen gülüyor o kadar ümitleniyorum ki gel gör ki bana karşı boş onu unutamıyorum. Beni fark etmiyor bile dış görünüşüm kötü olduğu için sevmiyor galiba ): Ve bana bunları yapmasına rağmen hala seviyorum. Her istediğini yapıyorum ama onun gözüne giremedim.

Öncelikle merhabalar dostum, bu yaşında dert etmen gereken şeyin öncelikli olarak bunun olmadığını söylemek isterim. Asosyal olduğunu belirtmişsin, sana bir tavsiyem en basitinden bir hobi edin. Durumun var ise enstrüman kurslarına yazıl, çevrende ki spor salonlarına gir ortam edinmeye çalış. Spor salonlarında ilk 2-3 ay pasif geçse de sonrasında kendi ortamın yavaş yavaş oluşuyor zaten. Ortalama 6-8 ay içerisinde vücudun yerine oturdu mu tabi genetiğini ve vücut endeksini bilmiyorum, bu durum uzayabilir de. Gelişmeye başladığında ortamın gittikçe büyüyecek. Spora başladığın da özgüvenin de artacağı için diğer insanlarla daha kolay iletişim kurabileceksin. Kesinlikle spora başlamanı tavsiye ediyorum. Spor olarak vücut geliştirme dışında tabii ki farklı sporlara da yönelebilirsin. Yaşın daha genç her ne spor dalına başlarsan ve devam edersen güzel ilerlersin.

Deseydin ya evet tutmuyorum daha iyilerini hak ediyorum diye klasik egolu Türk kızları ne beklersin.

Maalesef öyle. Türk kızlarının egolu olmasının sebebi onlar değil, bizleriz maalesef. Sokakta gördüğün herhangi bir kıza bile günde onlarca mesaj geliyordur erkeklerden. Durum böyle, talep çok olunca da bir tarafları havalanıyor tabii.

Geri
Yukarı