Sevdiğim kıza nasıl açılmalıyım?

Guests21

Picopat
Selamlar. Yarın aşık olup sevdiğim kıza yavaş yavaş niyetimi açiklamayı düşünüyorum. Ama nasıl yapacağım, bir fikrim yok ve red yemekten çok korkuyorum. Sizce onu etkilemek ve onun da benden hoşlanmasını sağlamak için nasıl söylememi ve davranmamı tavsiye edersiniz?
Cevap veren herkese teşekkürler, hayırlı ramazanlar dilerim.
@LAPSEKİLLİ BIG SMOKE hocam sizin deneyim ve tecrübelerinizden yola çıkarak taktik ve tavsiye vermeniz beni mutlu eder. Siz de bakarsanız çok mutlu olurum hocam.

Son düzenleyen: Moderatör:
Benimde sevdiğim bir kız var.1.5 yıldır platoniğim.Kızın haberi bile yok ve bu durum beni çok üzüyor kızı 1 yıldır görmüyorum bile...

Selamlar. Yarın aşık olup sevdiğim kıza yavaş yavaş niyetimi açiklamayı düşünüyorum. Ama nasıl yapacağım, bir fikrim yok ve red yemekten çok korkuyorum. Sizce onu etkilemek ve onun da benden hoşlanmasını sağlamak için nasıl söylememi ve davranmamı tavsiye edersiniz?
Cevap veren herkese teşekkürler, hayırlı ramazanlar dilerim.
@LAPSEKİLLİ BIG SMOKE hocam sizin deneyim ve tecrübelerinizden yola çıkarak taktik ve tavsiye vermeniz beni mutlu eder. Siz de bakarsanız çok mutlu olurum hocam.

Dostum ona gerçekten değer verdiğini söyle, şu anki toksik ilişkilerinden olmadığını, düşüncelerine, karakterine, kendisine değer verdiğini söyle. Red yemekten korkmana da gerek yok istemiyorsa zorlayamazsın. Çok acı çekersin, üzülürsün belki ama kesinlikle rahatsızlık verme kıza, sabah akşam yazma, ikna etmeye çalışma, zaten bir kere olmadıysa hiç olmaz o kafayla yanaş.

Ne yaptığınızı bilmiyorum ama eğer sizi arkadaşı olarak görüyorsa, sizi istemiyorsa silin gitsin. Bu tarz durumlarda bir süre sonra yedeğe düşüyorsunuz, kız sizi kullanır kısacası. İki üç kız için de açıkçası kendinizi kullandırmayın, herkesin bir onuru ve gururu var.

Yeni konular

Geri
Yukarı