Sevdiğim kıza nasıl yakınlaşırım?

RegoslaX

Hectopat
Daha fazla  
Dostlar merhaba,
Öncelikle sevdiğim bir kız var ama ben bu kıza nasıl ve ne şekilde yakınlaşıp ona açılıcam bilmiyorum. O yüzden size başvurmaya karar verdim. Dediğim gibi nasıl ve ne şekilde yakınlaşırım. Aynı sınıftayız beni sevip sevmediğini bilmiyorum. Yardmlarınızı için şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Dostlar merhaba,
Öncelikle sevdiğim bir kız var ama ben bu kıza nasıl ve ne şekilde yakınlaşıp ona açılıcam bilmiyorum. O yüzden size başvurmaya karar verdim. Dediğim gibi nasıl ve ne şekilde yakınlaşırım. Aynı sınıftayız beni sevip sevmediğini bilmiyorum. Yardmlarınızı için şimdiden teşekkürler.
Hocam bir gün buluşun her hangi bir yerde. Sonra da içindekileri anlat gayet basit bence.

"Yarın müsaitsen bir şeyler içelim mi?" gibi tekliflerde bulun. Buluşmaya gelip gelmemesi, ne kadar özenli geldiği, geç kalıp kalmadığı gibi konular sana fikir verir. Gidipte seni seviyorum, senden hoşlanıyorum dersen boşuna uğraşmış olursun.
O da olabilir aslında. Direkt gidip seni seviyorum demesi de yanlış tabii ki de. Fakat burada önemli olan konu şu. Kaç yıldır tanışıyorlar?

Bende kendi sınıfımdaki birini sevdim, onunla yakınlaşmak için arkadaş oldum. Ama bana daha çok sabırsızlık ve özlem verince ona açılmaya karar verdim. Artık onunla konuşmuyoruz. Sana gelince bence hafiften hoşlandığını ona belli et. Eğer seni istemezse mesafe ya da sana arkadaşıymış gibi davranır. İsterse gerisini biliyorsun.

Bende kendi sınıfımdaki birini sevdim, onunla yakınlaşmak için arkadaş oldum. Ama bana daha çok sabırsızlık ve özlem verince ona açılmaya karar verdim. Artık onunla konuşmuyoruz. Sana gelince bence hafiften hoşlandığını ona belli et. Eğer seni istemezse mesafe ya da sana arkadaşıymış gibi davranır. İsterse gerisini biliyorsun.
Hocam ben şunu anlamıyorum. Neden bir kıza sevdiğini belirttikten sonra kız sevmiyorsa uzaklaşır veya daha dikkatli davranır ki?

Yeni konular

Geri
Yukarı