Sevdiğim kıza nasıl yakınlaşırım?

Al masaya bir silah bir kuran bir yüzük koy. Sonra kıza " ya al silahı beni vur ya da tak yüzüğü kurana el bas benim ol" de. Gör bak sonra sana nasıl vuruluyor. Denenmedi.

Dosya Ekleri

• ucrrtjq6hkn61.jpg
    ucrrtjq6hkn61.jpg
    7,5 KB · Görüntüleme: 104
  • 0xoawkq6hkn61.jpg
    0xoawkq6hkn61.jpg
    10,6 KB · Görüntüleme: 117
  • ijp3gor6hkn61.jpg
    ijp3gor6hkn61.jpg
    13,5 KB · Görüntüleme: 98
Gayet saçma bir davranış yaptıkları. Aslında bir kişinin seni sevdiğini bilmek güzel bir duygu.

Bence de. Ben çok mutlu olurdum. İşte dünya çeşit çeşit insan var. Unutmaya çalışıyorum ama okulda karşıma çıkıyor. Bir de ortak arkadaşlarımız olunca iş daha problemli. Geçenlerde arkadaşlarımla beraber konuşuyorken karşılaştık yüzüme bile bakmadı.

Hocam bu saatlerde bol bol sevgili konusu açılıyor, sanırım sütlerini içip uyuyorlar.
Hocam sevgili mevgili boş iş bence ortaokul ve lise yaşlarında. Ben de ortaokul 8'e gidiyorum. Sevgilim var ama aslında yokta gibi. Fakat o beni seviyor ben de onu seviyorum. Ne o bana diyor bugün neden yazmadın, ne de ben ona öyle soruyorum. Olacaksa böyle olsun. Yoksa gerek yok öyle. İki dk işin olsa bakamadın diyelim, beni aldatıyor musun diyen bir tip ise bulaşmasın daha iyi.

Dostlar merhaba,
Öncelikle sevdiğim bir kız var ama ben bu kıza nasıl ve ne şekilde yakınlaşıp ona açılıcam bilmiyorum. O yüzden size başvurmaya karar verdim. Dediğim gibi nasıl ve ne şekilde yakınlaşırım. Aynı sınıftayız beni sevip sevmediğini bilmiyorum. Yardmlarınızı için şimdiden teşekkürler.

Hocam Instagram hesabı varsa takip edin gönderilerine bakın storylerini inceleyin nelerden hoşlanır sevgilisi var mı iyici bilin.

Hocam sevgili mevgili boş iş bence ortaokul ve lise yaşlarında. Ben de ortaokul 8'e gidiyorum. Sevgilim var ama aslında yokta gibi. Fakat o beni seviyor ben de onu seviyorum. Ne o bana diyor bugün neden yazmadın, ne de ben ona öyle soruyorum. Olacaksa böyle olsun. Yoksa gerek yok öyle. İki dk işin olsa bakamadın diyelim, beni aldatıyor musun diyen bir tip ise bulaşmasın daha iyi.
İşte bu yüzden anime kızları.

Geri
Yukarı