Sevdiğim kızı nasıl aşık ederim?

Ya çok büyük bir filozofsun kısıtlı zekamla dediklerini anlamıyorum. Yada çok büyük safsatacısın boş yapıyorsun. :D
Bunu söylemek için filozof olmaya gerek yok. Hiç kimse aşık olmaz sadece öyle hisseder. Birinin seninle olmasına istiyorsan kalın bir cüzdanın olması yeterli. Safsatacı değilim.

1-Siyah kapşonlu ile okula git.
2-Okulda sosyal medyadan bahset.
3-O kıza yakınlaş yanında havalı hareketler yap. (Belli etme onun için yaptığını ama.)
4-Ellerini cebine koymayı sakın unutma.
5-Sınıfın içerisinde şaka yap.
6-O kıza iyice yakınlaş sanki kardeşmiş gibi şakalaşın.
7-Servisteysen yanına otur.
8-Serviste yanına oturursan uyuma rolü yap sana bakıyor mu kontrol et.
9-Gözlerine uzun süre bak.
10-Eğer gözleri büyük ise sana aşıktır ya da başka birine aşıktır. Bir şeye etkilenmiş de olabilir tabii.
11-Onun çantasına ''Seni seviyorum.'' diye mesaj yaz yanına da kalpli kalem koy.
12-Adını şifreleyerek o mesajın yanına koy.

Not : Eğer seni gördüğü an bakıyorsa bil ki aşkından ya da havalılığından bakıyordur. Eğer öyle bir şey olursa hemen o mesajı ben yazdım de ona. O da seni sevmiyorum diyorum anlasana derse zaten sana asla aşık olmaz demektir. İyi şanslar.

1-Siyah kapşonlu ile okula git.
2-Okulda sosyal medyadan bahset.
3-O kıza yakınlaş yanında havalı hareketler yap. (Belli etme onun için yaptığını ama.)
4-Ellerini cebine koymayı sakın unutma.
5-Sınıfın içerisinde şaka yap.
6-O kıza iyice yakınlaş sanki kardeşmiş gibi şakalaşın.
7-Servisteysen yanına otur.
8-Serviste yanına oturursan uyuma rolü yap sana bakıyor mu kontrol et.
9-Gözlerine uzun süre bak.
10-Eğer gözleri büyük ise sana aşıktır ya da başka birine aşıktır. Bir şeye etkilenmiş de olabilir tabii.
11-Onun çantasına ''Seni seviyorum.'' diye mesaj yaz yanına da kalpli kalem koy.
12-Adını şifreleyerek o mesajın yanına koy.

Not : Eğer seni gördüğü an bakıyorsa bil ki aşkından ya da havalılığından bakıyordur. Eğer öyle bir şey olursa hemen o mesajı ben yazdım de ona. O da seni sevmiyorum diyorum anlasana derse zaten sana asla aşık olmaz demektir. İyi şanslar.
Bu kadar uğraşmaya gerek yok. Kalın bir cüzdanı var ise bu iş olur.

Çok güzel bir kız var. Kendisiyle daha önce sevgili olmuştuk. 1-2 yıl önce. Kendisi benden ayrıldı ve beni sevemediğini söyledi. Bende ona yaklaşmak için arkadaşımmış gibi davranıyorum. Bu beni mahvediyor. Kaç ay oldu onu sevmeyi hiçbirakmadım. Aklıma geliyor ağlıyorum. O beni sevmiyor ve ben onu nasıl aşık edeceğimi bilmiyorum. Yakışıklı olduğumu da düşünmüyorum. Ama çok seviyorum onu. Nasıl onu aşık edebilirim?

Boşgeç sana başkasımı yok üzülme ne gerek var o üzülsün.

Bunu söylemek için filozof olmaya gerek yok. Hiç kimse aşık olmaz sadece öyle hisseder. Birinin seninle olmasına istiyorsan kalın bir cüzdanın olması yeterli. Safsatacı değilim.

Ya konuşmadım, konuşmadım da. Kalın cüzdan diye tutturmuş gidiyorsun. Zamanında benim annem babamın cebinde 5 kuruş yokken evlenmiş. Sonradan durumlar azıcık da olsa krediyle falan düzelmiş. Herkesi aynı şekilde yargılayamazsınız.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hayatın hakkında bir bilgim yok. Ne yaşadın neleri gördün. Ama şunu biliyorum ben kız arkadaşıma deliler gibi aşığım, tam 4 sene oldu ve böyle devam etmesi için her şeyi yapmaya hazırım.

Geri
Yukarı