Sevdiğim kızla nasıl konuşabilirim?

Hmm, bence kızın ilgi alanlarından biraz bahset ona o zaten bol bol konuşacaktır ama bilmiyorum diyorsunuz. Biyogrofisinde yazmıyor mu K-Pop felan? Veya bir sanatçının adı.

Ortak bir arkadaşımız yok parka gelip voleybol oynuyor bazen de oturuyor ama yanında birileri olduğundan konuşamıyorum.
O zaman işiniz maalesef zor. Düşünsenize, hiç tanımadığınız bir insan birdenbire yanınıza gelip tanışmak istiyor. Kız için de zor bir durum olur, sizin için de.

Boş verin kız arkadaş mevzularını. Eğer gerçekten tanımak istiyorsan sosyal mühendislik (insanları hackleme sanatı) ile ilgili makale veya yazı oku. Etraftan bilgi kokla.
Dostum boş ver falan deme adam bir hevesle buraya yazmış sen boş ver diyorsun. Adam en güzel yıllarını bırak yaşasın seni ilgilendirmez bu.

Daha bugüne kadar diyordum ki ben oyuncu adamım kızlarla işim olmaz. Ama iş işten çıktı artık kız çok güzel ve elimden kaybetmek istemem. Ama nasıl tanışırız yanına gidip ne demem gerekir bilmiyorum.

Normalde siteye çok giriş yapmam. Fakat kenarda konuyu tesadüfen gördüm. Gerçekten konuşup tanışmak istiyorsan rahat ol. Bir sonraki karşılaşmanızda selam verip sürekli karşılaşmanızdan bahsedebilirsin. Ya da sürekli o parka gelmesinden. Rahat ol. En güzel yılların :)

edit: Ben gamer adamım kızlarla işim olmaz triplerinden de vazgeç. Bu bir ihtiyaç. Sevmek, sevilmek. Yeri gelir asla yapmam dediklerini yaparsın. Önünde uzun bir hayat var. Hata yapıp öğreneceksin. Hata yapmaktan korkma. Ben bunları diyorum diye de sakın başına buyruk yaşama ya da hayat dersi vermeye çalıştığımı falan düşünme. Sevgiler, iyi geceler. :)

Bence bir dene :D.

Dosya Ekleri

• 1.jpg
    1.jpg
    6,8 KB · Görüntüleme: 36
Sizinki ne biliyor musunuz hani bir yere 12 saat aynı kişiler ile gidilince karşı cins varsa bir gönül kayması olurya o mantık çok gördüğünüzden ve ergenlikten öyle geliyordur. Bu durumu açıklayan bir video vardı. (Animasyon, Yunus Emre Gündüz'ün ama bulamadım. Kısaca şöyle idi.
(Beyin)
-Senin kokun güzel sanada aşık oluyorum.
-Senin dövmen güzel sanada aşık oluyorum...)

Son düzenleme:

Geri
Yukarı