Sevdiğim kızla nasıl konuşabilirim?

Sizinki ne biliyor musunuz hani bir yere 12 saat aynı kişiler ile gidilince karşı cins varsa bir gönül kayması oluya o mantık çok gördüğünüzden ve ergenlikten öyle geliyordur. Bu durumu açıklayan bir video vardı. (Animasyon, Yunus Emre Gündüz'ün ama bulamadım. Kısaca şöyle idi.
(Beyin)
-Senin kokun güzel sanada aşık oluyorum.
-Senin dövmen güzel sanada aşık oluyorum...)
İlk görüşte desem ?
Normalde siteye çok giriş yapmam. Fakat kenarda konuyu tesadüfen gördüm. Gerçekten konuşup tanışmak istiyorsan rahat ol. Bir sonraki karşılaşmanızda selam verip sürekli karşılaşmanızdan bahsedebilirsin. Ya da sürekli o parka gelmesinden. Rahat ol. En güzel yılların :)

edit: Ben gamer adamım kızlarla işim olmaz triplerinden de vazgeç. Bu bir ihtiyaç. Sevmek, sevilmek. Yeri gelir asla yapmam dediklerini yaparsın. Önünde uzun bir hayat var. Hata yapıp öğreneceksin. Hata yapmaktan korkma. Ben bunları diyorum diye de sakın başına buyruk yaşama ya da hayat dersi vermeye çalıştığımı falan düşünme. Sevgiler, iyi geceler. :)
Hiç konuşmadık benim boş bir anında yanına gidip ne demem gerekli ve nasıl konu açayım neyden bahsederek ?

İlk görüşte desem ?

Hiç konuşmadık benim boş bir anında yanına gidip ne demem gerekli ve nasıl konu açayım neyden bahsederek ?

Yanlış yönlendirmek istemem fakat büyüyünce hep küçükken, gençken şunu yapsaydık ya dersin mesela. Senin yaşlarındayken utandığım birçok şey şu an keşke daha rahat olsaydım dediğim şeyler. Yani özetle gidip merhaba diyebilirsin. Haliyle benzer karşılık verecektir ve oradan hep onu gördüğüne falan bağlayabilirsin. Ne diyip ne edicem diye çok düşünürsen çok heyecanlanabilirsin. Başarılar :)

Yanlış yönlendirmek istemem fakat büyüyünce hep küçükken, gençken şunu yapsaydık ya dersin mesela. Senin yaşlarındayken utandığım birçok şey şu an keşke daha rahat olsaydım dediğim şeyler. Yani özetle gidip merhaba diyebilirsin. Haliyle benzer karşılık verecektir ve oradan hep onu gördüğüne falan bağlayabilirsin. Ne diyip ne edicem diye çok düşünürsen çok heyecanlanabilirsin. Başarılar :)
Oturabilirmiyim merhaba felan derimde nasıl konu açacağım nelerden bahsedebilirim ?

Oturabilir miyim merhaba falan derimde nasıl konu açacağım nelerden bahsedebilirim?

Oturabilir miyim demek zaten işin bittiği nokta. Ya evet der ondan sonra zaten sizi gördüm arkadaş olmak istiyorumdan muhabbet başlar ya da hayır der konu kapanır. Zaten 17 yaşındasın bu ne ilk olacak ne son o yüzden gidip konuş en azından geriye baktığında yapsaydım demezsin.

Oturabilirmiyim merhaba felan derimde nasıl konu açacağım nelerden bahsedebilirim ?

Dediğim gibi giriş için önce onu buralarda sürekli gördüğünden bahsedebilirsin. Sonra oturabilir miyim diyip onay alırsan okuyup okumadığını sorarsın. Biraz da kendinden bahsedersin falan filan.

Tabi en önemlisi bunlar sadece bizim bakış açımız. Sen yine de bizi dinlemeyip kendin nasıl iyi ve mantıklı hissedeceksen onu yap. :)

Instagram'dan yaz önce komik bir şekilde ama kendince komik olan bir şey yapma sakın herkesin gülebileceği bir şeyle güldür sonra konuşmayı uzat falan kız eğer konuşmak istiyorsa daha fazla konuyu ben seni şurada görmüştüm sanki falan yap sonrası gelir zaten.

Arkadaşlar, parkta bir kız gördüm ve her gün gördüğümüz kız. Ben de vuruldum tabii yaşımız 17. kızla hiç konuşmadık, Instagram'ini bayağı uğraşarak buldum ve istek attım ama hala kabul etmedi. Arkadaşlarım da diyor ki kızı boş bulduğun bir bankta otur yanına sohbet et tanışmaya çalış. Ama daha önce herhangi bir kızın yanına hiç gidip konuşmadım. Neler yapabilirim? Nasıl taktikler verebilirsiniz? Yorumlarınız için şimdiden teşekkür ederim.

Bence boş ver tanımadığın bir insanı sevemezsin zaten. O sadece dış görünüşten kaynaklı olan bir hoşlanma duygusudur.

Bu aralar sosyalde bu konular bayağı arttı, herkes aşık mı oldu ne oldu.

Şaka bir yana yüz yüze konuşmadan hiç konuşmadıysanız direk Instagram'dan vs. yazmayı pek doğru bulmuyorum.

edit: konu da baya eskiymiş be, yeni fark ettim.

Yeni konular

Geri
Yukarı