Sevdiğin kızı başkasıyla görmek

Platonik olmak hiç sağlıklı değil dostum.Bir ara bende senin gibiydim bakıyorum hoşuma gidiyor kız kalkıp başka erkekle oturuyor falan.Kızın senden haberi yok bir kere sen kendi kendine bir dünya yaratıp o kalıba sokuyorsun başkasını.Git konuş nasıl bir tepki alacağının hiç bir önemi yok yeter ki platonik olma sonrasında özgüvenin düşüyor.

Son zamanlarda okulda aşırı sevdiğim bir kız var. Ama ne zaman baksam yanında bir erkek var bu durum bana aşırı dokunuyor arkadaşlar, okula bile gidesim yok. Bir de şöyle hissediyorum benimle sevgili olmasa çok üzülmem ama başkasıyla görünce aşırı sinirim bozuluyor. Neden sizce ve nasıl geçer?
Bırak gitsin sapıklarla dolmuş buralar. Okula karı kız bakmaya mı gidiyorsun!

Konuyla ilgili olarak şunları söyleyeyim.

Dünyanın en berbat hislerinden biridir. Her yıl bu kazıktan bir tane yerim. Çok severim, platonik aşık olurum ve en sonunda başka bir erkek ile görürüm. Burada benim de hatam var. Özgüvensiz olup kıza açılamamam gibi.

Küçüklükten gelen dayak, sürekli bağırılmak, düşüncelerinin önemsenmemesi, ortamlarda senin geri plana itilmen... Bu küçüklük travmaları hayatımı zehir etti. O kadar kızla ilgili konu açıyorum aptal öz güvensizliğim yüzünden hiçbir şey yapamıyorum ve platonik aşık oluyorum.

Biraz yakınmak istedim. Bazı şeyleri kaldıramıyor insan.

Geri
Yukarı