Sevdiğiniz İnsanı Tanımlayın

@Trieetz doğru yapmışım 👍 özlettim kendimi, beni ne kadar tanısada biliyorum ki ben onun için hala gizemini koruyan biriyim, ben onu özlüyorum eminim ki o da beni özlüyor, yeniden kavuşacağımız günü ben iple çekiyorum, keşke her dakika görebilsem... Duygulandırdınız beni Joker'im ben Joker, Joker duygulanır mı hiç😣😖😫😩😭? Alacağınız olsun.
Kendisini her gördüğümde içim kıpır kıpır oluyor, heyecanlanıyorum birden (normalde hiç heyecanlanmam), bir yanım hemen yanına gidip her şeyi söylemek istiyor, diğer yanım çekiniyor utanıyor, galiba aşık oldum🥰

@706143 Sana o konularda gerçekten tecrübeli olan biri olarak tavsiye vereceğim. Kesinlikle git açıl kardeşim. Yoksa senden önce biri açılır ve onu elinden alır ondan sonra duvardan duvara vurursun kafanı. Tek yakala güzelce konuş hisslerini anlat. Ama sakın arkadaşlarının yanında bir şey deme ya da başkası aracılığıyla yapma. Kendin git açıl hisslerini anlat belki oda seni seviyordur. Bol şans dilerim şimdiden.

@Trieetz açılmayı ben de çok istiyorum ama bir yanım şiddetle çekiniyor, onun da beni sevdiğine eminim, önceden bu kadar sevmiyordum hayallerimde yaşatarak aşık oldum ona, önceden kaçmaya çalışırdım ama o beni yakalar kendine çekerdi, onunla olduğum her an mutluyum 😇 tavsiyenizi dinleyeceğim hiç beklemediği bir anda ona hislerimi açacağım inşaallah her şey bildiğim gibi olur☺
Ya bak yine duygulandırdınız beni, Joker'im ben diyorum size, ben bi' ağlayıp geleyim gözlerim doldu🥺

@706143 açılır açılmaz konu açıp bana anlatmazsan bir daha konuşmam bak seninle🙂. Ayrıca bak kesinlikle açıl gelip biri alır gider sonra pişman olursun. Zaman kaybetmeden beklemediği anda seni seviyorum de hisslerini anlat işte iltifat falan anlıyorsun bir iki şey bence. Mesela geceleri seni düşünüyorum sürekli uyku uyumaz oldum falan 🙂 bu sözlerden kadınlar etkilenir. Ardından çıkma teklif et benimle çıkar mısın deme benimle sevgili olur musun söz veriyorum seni dünyanın en mutlu kadını yapacağım falan de iltifat et gözlerine güzelliğine falan. Gerisini kıza bırak eğer bu sözlerden etkilenirse ya da önceden aşıksa muhakkak tavrını net bildirecektir🙂. Ama bak demedi deme en kısa zamanda açıl biri senden önce gelip açılıp kızı almadan. Allah'a emanet ol kardeşim. 🙂 Umarım sevgili olursunuz güzel günler gelir senin için.

@Trieetz teşekkür ederim, inşaallah mutlu günler bizi bekliyordur, sonucu konu açıp paylaşırım, birlikte olduğumuz zamanlarda hep gözünün içine bakarım, gözlerinin içi gülüyor bana bakarken anlayabiliyorum o da mutlu benle vakit geçirirken, tekrardan teşekkür ederim tavsiyeleriniz için, iyi geceler 😁

@706143 Bak kızın üstüne çok gitme unutma kızlar kuzudur erkekler kurt. Üstüne gittikçe kaçarlar. Yavaş yavaş bir bir anlat iltifat çok et ilgi çok göster ama sakın sıkma üstüne gitme gittin mi kaçarlar fazla ilgiden de boğulurlar her şeyi dengeli tut. Sevgini de ilgini de iltifatlarını da. Özellikle ilk başta kıza özel hissettir kendini senin yanında özel hissetsin sürekli iltifat et ilk günlerde tekrar bol şans dilerim. Iyi geceler😄.

Yeni konular

Geri
Yukarı