Sevdiğiniz insanın geçmişini sorun eder misiniz?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Ne sevişmeymiş anlamadım. Sevişince ne oluyor? Hayatı anlık zevklere bağlamak iyi bir şey değil.

Peki senin için iyi olan şeyler nedir? Biraz bahseder misin?

Ne sevişmeymiş anlamadım. Sevişince ne oluyor? Hayatı anlık zevklere bağlamak iyi bir şey değil.
Evet doğru söylüyorsun, bunun için ayrıldıysa benden zaten beni hak etmiyor demektir defolsun gitsin.

Bence konu kapansın, konuyu sadece fikrinizi almak için açmıştım ancak tartışmaya dönecek gibi duruyor :D

14 yaşındaymış zamanında sevgilisiyle öpüşmüş 😂 şaka bir yana Allah cidden akıl fikir versin. Aklın sadece böyle şeylere çalışıyor değil mi? Bunları düşüneceğine, derslerine odaklansan daha iyi olmaz mı?

Inanmak sana kalmış bir şey, ben deneyimlemek istedim açıkçası da memnunum. Ortaokulu 90 puan ortalama, onlarca kitap ile bitirdim. Bugun de açıklanan son tercihlere göre İzmir'in köklü ve iyi bir lisesine yerleştim. Abimin lise biyoloji ve kimya kitaplarından ilgimi çeken kisimları hala okurum. Oradan bilmeden yazmak kolay.

Yaşıma göre olgun bir birey olduğumu düşündüğüm için bu tür şeylerin bana zarardan çok faydası olacağını biliyorum.

Arkadaşlar siz sevişmeyin, ben sizin yerinize sevişirim dicem olmayacak. Hayatında seks yapmamış, kız oğlan kız ama ağzından puro! eksik olmamış, mahallenin namusunu koruyan gençlerimiz tarafından etrafı sarılmış kızlar 10 numara.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Ben 14 yaşındayım ve zamanında sevgilim ile opusuyorduk, e ne oldu ben pişman miyim, hayır. Tecrube yaşamış oldum, sevdiğim birisiyle bir deneyim yaşadım. Nasil duyguymuş onu öğrendim. En azından ne olduğunu ve aslında normal olduğunu anlamış oldum.

Tecrübe yaşamış olmak derken neyi kastediyorsun?
Evlililikteki Cinsel ilişkiyi Mülakat olarak görüp, antrenman mı yapıyorsun?

Cinsellik iki cinsi birbirine bağlayan en önemli etkenlerdendir.
Evli olduğunuz kişi ile günler, aylar, yıllar geçireceksiniz birbirinizden sıkılmamanız için üç sebep olacak;
*Duygusal bağ
*Cinsel karşılık
*Yetiştireceğiniz yeni nesiller.

Ve açıkçası üç bağdan biri eksik olsa hayatınız anlamsızlaşmaya başlayacak.

Ben bu bağları gelip geçici bireylerle kurmazdım, çünkü bağların gelip geçici olmasına neden olacaktır.

Öpmek bile olsa bu tecrübe edinmeyi yıllarını vereceğin insanla yaşa ve zamanı gelince yaşa ki ona bağlanasın ve duygusal karşılığını alasın.

Evleneceğiniz insanı bulmak için cinselliğe gerek yok," Aşk" dediğimiz duygusal iletişim oluşuyorsa gerisi teferruattır.

Cinsellik ihtiyaç olduğu için insanın içgüdüsel olarak potansiyelidir.
Bunu farklı farklı bireylerle tecrübe etmeye gerek yok.
Tecrübe edeceksende çevrendekilere bunun gereklilik olduğunu ima etmene gerek yok.
Senin gibi düşünen insanlarla kendi çerçevende istediğini yaşa kimse yargılamamalı, ama başkasının bakış açısına da müdahale etme.

Kimsenin fikirini değiştirmeye uğraşmam ama fikirlerin çarpıtılmasınıda istemem.

@Fatalis
Son olarak söylemek istediğim, senin gibi düşünen erkekler varsa senin gibi düşünen kadınlarda vardır.
Genel olarak doğru seçimler yaptıktan sonra , herkes kendi kafa ayarında birilerini bulur bunun için endişe etmeye gerek yok.

Bırakalım çocukluğunu yaşasın. Sevgilisini öpmüş, bidona koyup, yakıp üstüne bir de beton dökmemiş.

Yaptığında da yanlış bir şey görmüyorum.

Ulan sene 2020 olmuş halen daha konuştuğumuz konu namus. Nasıl bir bela sardın başımıza kurtulamadık gitti...
Bakın, Siz Müslüman değilsiniz, olmayabilirsiniz, karışmıyorum. Namus kavramını İslam'a bağlamak kadar saçma bir şey yok. Namus kavramını sadece dinler desteklemiyor. Müslüman değilsiniz diye namus kavramını yanlış bir şey gibi göstermeyin. Namus Müslümanlara özel bir şey mi?

Bakın, Siz Müslüman değilsiniz, olmayabilirsiniz, karışmıyorum. Namus kavramını İslam'a bağlamak kadar saçma bir şey yok. Namus kavramını sadece dinler desteklemiyor. Müslüman değilsiniz diye namus kavramını yanlış bir şey gibi göstermeyin. Namus Müslümanlara özel bir şey mi?
Aynen konu da bu, müslüman olmayan sırf müslüman değilim diye istediğimi yapabilirim diye düşünüyor. Namus dinle sınırlandırılamaz ki bu bir insanlık, karakteristik statü ayrıca. Müslüman olmayanın da sahip olması gereken güzel bir nitelik bence neden herkes ötekileştirmeye çalışıyor ki namuslu olmaya çalışan insanları?

Eğer ki birey bir "whore" değilse ve sadece bir ilişkide olduğu insanlarla bunu yaşadıysa namus kavramını kullanamazsınız. Namus; evet sadece dinlerde bulunan insanların öldürülmesine bile sebebiyet veren saçma bir düşünce.

Inanmak sana kalmış bir şey, ben deneyimlemek istedim açıkçası da memnunum. Ortaokulu 90 puan ortalama, onlarca kitap ile bitirdim. Bugun de açıklanan son tercihlere göre İzmir'in köklü ve iyi bir lisesine yerleştim. Abimin lise biyoloji ve kimya kitaplarından ilgimi çeken kisimları hala okurum. Oradan bilmeden yazmak kolay.

Yaşıma göre olgun bir birey olduğumu düşündüğüm için bu tür şeylerin bana zarardan çok faydası olacağını biliyorum.
Şimdiki çocuklar çok uyanık. Bundan 15-20 yıl öncesine kadar senin yaşındaki çocukların sokakta oyun oynamak ve ders çalışmak dışında bir şey yapmadığına ve bilmediğine eminim.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı