Sevdiklerini kaybetme korkusunda nasıl hislere kapılırsınız?

Ülke, gelecek, başarı konuları burada ortaya çıkıyor işte yine bu yüzden çocuk yapmak evlenmek istemiyorum kimse anlamıyor.
Tam bu yüzden evlenmek ve iyi bir çocuk yetiştirmek gerek işte. Hem aile hem ülke için. Biraz korkutuyor evet, ama yapabilecek bir şey yok, gelişmek için lazım. Yoksa unutuluruz, var olamayız. Ölürüz.

Tam bu yüzden evlenmek ve iyi bir çocuk yetiştirmek gerek işte. Hem aile hem ülke için. Biraz korkutuyor evet, ama yapabilecek bir şey yok, gelişmek için lazım. Yoksa unutuluruz, var olamayız. Ölürüz.

Bu yüzden seneye Almanya'ya taşınıcam Allah'ın izniyle. Çocuğum orada doğarsa gerisi olur gider.

Bu yüzden seneye Almanya'ya taşınıcam Allah'ın izniyle. Çocuğum orada doğarsa gerisi olur gider.
Bu düşünceye katılmıyorum. Şahsen ne olursa olsun ben kendi ülkemi geliştirme taraftarıyım. Yapacağım bütün değerler, üretimler kendi ülkem için olacak. Ülke bunu istemezse kendi bilir, ben kendi görevimi yapmış olacağım.

Bu düşünceye katılmıyorum. Şahsen ne olursa olsun ben kendi ülkemi geliştirme taraftarıyım. Yapacağım bütün değerler, üretimler kendi ülkem için olacak. Ülke bunu istemezse kendi bilir, ben kendi görevimi yapmış olacağım.

Verdiğim vergiler onlarla binlerce lira ülkeye hizmet ettim yeterince ülkeyi geliştirmek adına fabrika falan açabilecek gücüm olsa Almanya'da falan işim olmaz ama her sene gelişmek yerine geriye doğru adım atıyor 2022 yılında Isparta'da kaç kişi elektriksiz kaldı milletin elektronik cihazlarının hepsi bozulmuş bunlar olmaması gerekiyor.

Her nefis ölümü tadacaktır diye boşuna dememişler. Önemli olan öldükten sonra da iyi anılmak. İnsanlığa ya da ülkesine faydalı olan herkes öldükten sonra da anılan kişiler olur. Zaten bu yüzden çalışıyoruz, hard ezber yapıp YKS'yi fulleyip aile baskısı yüzünden doktor olmak için değil.

Yeni konular

Geri
Yukarı