Sevgili Kriterleri

Salih!

Kilopat
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Sizce biriyle sevgili olmak için tip önemli mi? Kilo, boy, tip sizin için ne kadar önemli? Karakterden daha önemli kriterler var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Şu anki dönemde genellikle ''Tip'e göre seçme var'' Bu dediğimi yok sayarsak, Fiziksel özellikleriniz sizin kişiliğinizi belirlemez. önemli olan sizin iç kriteriniz, Güzellik için hayatınızdan bile olursunuz :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Eskiden güzelliği önemserdim ama derdim kendi kendime '' sap herif daha 1 tane bile sevgilin olmadı gidip en güzellerini beğeniyosun'' falan derdim. Ozamanlar şişmandım baya genelde beni beğenmezlerdi, aramın iyi olduğu kız arkadaşlarım çok nadirdi çünkü insanlar normal arkadaşını bile tipine göre seçiyor neredeyse daha sonra biraz kilo verince toparlandım e çevremde genişledi. Karşı cinsle yakınlığımda öyle. Çok güzelleriylede birlikte oldum çok çirkinleriylede birlikte oldum ama şunu anladım bunu sen seçemezsin. Nekadar kriter koyarsan koy olmadık bir anda doğru insan karşına çıkageliyor. Sende anlamıyorsun ama doğru insanın o olduğunu hissettiğinde o is geldiğinde içine karşındaki güzelmiş çirkinmiş şişmanmış kiloluymuş inan bana gözün başka birşey görmez dostum :)

Önemli değil tip o kadar ama bazıları tarzına bakabiliyor. Çoğu zaman kızlar kültürüne, konuşmana, kişiliğine, ve yaşam tarzına bakıyorlar. Çirkin diyende vardır, güzel diyende. Kişiden kişiye göre değişir ama bence önemli olan kişiliği, davranışları.
Fazladan, karakteri boşsa güzel olsa ne olur? Yarın bir gün bir kıza aşık olsanız, o kızın önce kişiliğine bakmanız lazım güzelliğine değil. Yoksa başınıza çok şey gelir.
Kızlardan kızlara göre değişir aslında, yaşla da alakalı bir şey. 30 yaşında ki bir kadınla, 17 yaşında ki bir kız bir tutulamaz. 30 yaşındaki daha bilgili olduğu için tipe değilde, karaktere bakar. 17 yaşındakine gelince o daha çok güzelliğine bakar. (Herkes için geçerli değil ama bence çoğunluk)

Şahsen bir kız tipine gidiyorum Beyaz tenli düz siyah saçlı olması ayrı bir artı oluyor ama sadece o artı olarak kalıyor.
Ben hastanede can çekişirken o gelecek kadar seviyorsa tamam hadi evlenelim :p

İş yerinde fiziği güzel ve bakımlı bir kadından hoşlanıyordum. Öğle molasında kafeteryada otururken meğerse içinin bir çöplük olduğunu anladım ve oradan sessizce uzaklaştım.

Şu anda o benim gözümde bir kardeş, bir kuzen, bir insan sadece 🙂

Eğer karakteri düzgün birisini bulduysanız ve dış görünüşü de kötü değil ise onu kaçırmayın derim. Bu devirde karakterli ve iyi insan bulmak gerçekten zor. Hoş gerçi bakımsız bile olsa günümüzde kozmetik sektörü bayağı gelişti 😉

381220

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı