Sevgili Kriterleri

Herkes önce dış güzelliğe bakar:) Fakat asıl sorun bir insanı sadece dış güzelliği ile tanımaktır. Sonra da herkes buraya gelip "Ulan çok seviyordum be, neden bana bunu yaptı neden!" diye konu açar:) Çünkü kimse karşısındakini tanımaya çalışmıyor sorun burda. Vücut ölçülerini, saç ve göz rengini ezberleyene kadar keşke karakterini çözmeye ve onu öğrenmeye çalışsa insanlar:) Maalesef dış görünüşe kapılanlar %80 kaybetmeye mahkumdur;)

Dis gorunus cok onemli. Kimse tipini begenmedigi insanla sevgili olmaz, aksini soyleyen de yalan soyler.

Ben sahsen guler yuzlu, ben bir seyi daha soylemeden anlayabilen ve espriden anlayan zeki kadinlari seviyorum. Cidden cok guzel insanlarla sevgili oldum, bir sure sonra insanin gozu alisiyor, sacma sapan hareketleri batmaya basliyor. Ilk baslarda gormuyorsun bile onlari. Guzellik sadece tahammul etme suresini uzatiyor. Acimasiz ama gercek bu.

Ayni sey kadinlar icin de gecerli ama onlar daha kontrollu davranabiliyorlar. Kel ve gobekli erkeklere zengin olduklari icin tahammul ederler. Hatta kendi kendilerini "seviyorum ben bu adami" diye kandirmayi bile basarabilirler. Biz erkekler yapamayiz bunu. Erkekleri daha samimi buluyorum sevgili secme konusunda : )

Mesela kimi kadinlarin guzel oldugu su goturmez bir gercektir. Hic bir erkek buna itiraz dahi etmez. Kadinlar arasinda "Ben X i yakisikli buluyorum" diye bir mevzu doner. Pek cok faktore gore etkileniyor karar mekanizmalari. Erkekler daha stabil bana gore. Scarlet dedin mi karsi tribunden Johansson sesini duyarsin.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı