Sevgili Kriterleri

images.jpeg

Önce dış. Sonra iç.

Dışı hallet.

İnsanlar genelde bu sorulara iç güzellik diye cevap verir ama şu da bir gerçek dışını beğenmediğimiz insanın içini merak etmeyiz.

İç güzellik ile sapyoseksüellik yalanı ölümüne kapışır 😅

Bu konu bu kadar tartışılacak bir konu değil. Kendi tipin düzgünse seçici davranma şansına sahipsin eğer değilse fazla bir seçeneğin kalmıyor zaten.

Sanırım bu kriter tek bende var. Sadece bana bir şeyler katacak insanla beraber olurum. Misal kız müzisyen karakterde ise bana müzik aşılayabilir ve ya doğayı çok seviyordur campinge teşvik edebilir. Tip konusunda ise tabii ki herkes hoşuna gideni ister. Buna pek takılmamak lazım.

Bir evliliği veya ilişkiyi sıfat yürütmez. Çok güzelim ancak hayatının içine ediyorum kafasında biriyle ne kadar dayanabilirsin? Benim için öncelik karakterdir ve bu yüzden sevgili işleriyle hiç alakam olmadı ben tanımaya çalışıyorum sıfatına bakıp karar vermeye değil.

Tamamen yaş aralığına göre değişen şeyler bunlar. 16 yaşında birinin kriterleri ile, 45 yaşında birinin kriterleri tamamen farklıdır. Hatta yaş dışında direkt kişiye görede değişir. 45 yaşında 2 evlilik yapmış boşanmış biriyle, 45 yaşında hiç evlenmemiş birinin kriterleri (nefes alsın yeter gibi) farklıdır :)

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Son 10 saniyeyi izleyin yeter.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı