Sevgililer günü için hediye önerisi

LOTR Manyağı

Hectopat
Yer
Diyarbakır
Merhaba arkadaşlar,

Malum sevgililer günü yaklaşıyor. Eşime bir hediye almak istiyorum ama klasik ürünler dışında yaratıcı bir fikir gelmiyor aklıma. Özellikle forumdaki bayan arkadaşlar kendilerine ne alınırsa memnun olur mesela? Tabii ki hemcinslerimden de önerilere açığım. Herhangi bir bütçe belirtmiyorum ama gidip 2-3 bin TL'ye takı falan da alamam. Kısacası önerilere açığım. Teşekkürler.

Red Dead Redemption 2 gönderebilirsiniz Steam gift olarak. Kız değilim ama beni mutlu eden hediye bu olurdu.

Sevgililer günü olduğu için ikiniz ile alakalı bir şey olması lazım. Doğum günü gibi kitap, onun hobilerden bir şey falan değil. Birbirinizi anımsatacak, hikayesi olan bir şey işlenmiş bir takı falan olabilir.

Red Dead Redemption 2 gönderebilirsiniz Steam gift olarak. Kız değilim ama beni mutlu eden hediye bu olurdu.
Maalesef eşim oyun oynamıyor, ama teşekkür ederim :D
Sevgililer günü olduğu için ikiniz ile alakalı bir şey olması lazım. Doğum günü gibi kitap, onun hobilerden bir şey falan değil. Birbirinizi anımsatacak, hikayesi olan bir şey işlenmiş bir takı falan olabilir.
Haklısınız, düşünce tarzınız biraz olsun skalamı daralttı. İkimizden bir parça daha makbul olabilir.

Hiçbir şekilde böyle bir tecrübem olmadı ama bu tarz bir hediye olabilir gibi

Geri
Yukarı