Sevgilim arkadaşımı istemiyor

Makaleler
4
Yer
Ankara
Dostlar sizlere bir derdimi anlatmak istiyorum. Benim 4 aydır süren bir ilişkim var ama ben kızı öncesinden beri seviyorum. Sonra yazdım açıldım ve çıkma teklifimi kabul etti. Buraya kadar her şey mükemmel ancak sevgilim kız arkadaşımı istemiyor (kardeşim gibi görüyorum aramızda hiçbir şey olamaz). Yaklaşık 3 yıldır arkadaşız ailevi durumlarından dolayı arkadaşım İzmir'e taşınmak zorunda kaldı ben Ankara'dayım. Arada Ankara'ya geliyor ve biz o zamanlar o kız arkadaşımla buluşuyoruz ancak sevgilim ne buluşmamı, ne de onla konuşmamı istemiyor. Ne yapmam lazım? Aydınlatın beni. Kız arkadaşımdan vazgeçmek istemiyorum ama sevgilimi de seviyorum ne yapayım sizce? Yardımcı olun lütfen.

Dostlar sizlere bir derdimi anlatmak istiyorum. Benim 4 aydır süren bir ilişkim var ama ben kızı öncesinden beri seviyorum. Sonra yazdım açıldım ve çıkma teklifimi kabul etti. Buraya kadar her şey mükemmel ancak sevgilim kız arkadaşımı istemiyor (kardeşim gibi görüyorum aramızda hiçbir şey olamaz). Yaklaşık 3 yıldır arkadaşız ailevi durumlarından dolayı arkadaşım İzmir'e taşınmak zorunda kaldı ben Ankara'dayım. Arada Ankara'ya geliyor ve biz o zamanlar o kız arkadaşımla buluşuyoruz ancak sevgilim ne buluşmamı, ne de onla konuşmamı istemiyor. Ne yapmam lazım? Aydınlatın beni. Kız arkadaşımdan vazgeçmek istemiyorum ama sevgilimi de seviyorum ne yapayım sizce? Yardımcı olun lütfen.

Çok basit sevgilin yanına geldiğinde o kızı getirmeyeceksin.

Bu kıskançlık uzun bir ilişki için sorun yaratır açıkçası. Her önüne geleni kıskanacaksa işiniz iş açıkçası. Buluşamaya sevgiliniz ile beraber gidebilirsiniz gibi görünüyor. Hem sevgilinizin içi de rahat olur, hem de sevgiliniz kız arkadaşınız ile tanışmış olur, hem de arkadaşınız ile buluşmuş, konuşmuş olursunuz.

Düşün tart hangisi senin için daha kıymetli. Ardından diğerinden vazgeç olay çözülür. 4 aylık ilişkin mi yoksa 3 yıllık arkadaşın mı seni daha mutlu eder buna bak. Kim ne düşünür ne der kısımlarını boş ver. Her zaman en önemlisi kendi mutluluğun.

Bu kıskançlık uzun bir ilişki için sorun yaratır açıkçası. Her önüne geleni kıskanacaksa işiniz iş açıkçası. Buluşamaya sevgiliniz ile beraber gidebilirsiniz gibi görünüyor. Hem sevgilinizin içi de rahat olur, hem de kız arkadaşınız ile buluşmuş, konuşmuş olursunuz.

Buluştu ikisi ben yokken konuştu Instagram hesabımda var ama olmuyor istemiyorum diyor başka bir şey demiyor.

Sevgili gider kardeş kalır hocam 23 yaşıma geldim daha bu olayın değiştiğini görmedim. Hiç kimse bir başkasının özel hayatına ve arkadaşlarına müdahale edemez özellikle kendinden öncekilere. Arkadaşlığınızı bozmadan devam edin unutmayın ki sevgiliniz yokken arkadaşınız vardı.

Yeni konular

Geri
Yukarı